Svet
137 ogledov

Na Jadranu vse po starem, Slovenci rušijo rekorde

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antares 13:25 29.julij 2015.

    Točno to in marsikje je veliko lepše kot na Hrvaškem.

  • kontrahan 16:12 29.julij 2015.

    bfg kdo ti pa kaj hoče. Ti kot svetovljan že veš, ane.

  • Ferluci 11:58 29.julij 2015.

    Četudi bi bile cene desetkrat višje kot v Grčiji, Španiji....., bi ti bedaki še vedno rinili na Hrvaško. Razumi, kdor more.

  • tecumseh_1975 12:16 29.julij 2015.

    50% jih ima tako ali tako svoj ali pa vsaj dolgoročno najet apartma/vikend oziroma imajo vsaj nekje zaparkirano svojo prikolico s vrtičkom in palčki iz gipsa. Potelj pa že moraš hodit tja ker drugače se ne splača plus težko je ...prikaži veče priznat da si se nategnu.

  • Mahi 12:48 29.julij 2015.

    Bedak si ti, ker vse naslavljaš z bedaki, ki ne razmišljajo enako kot ti.

  • mrki 14:09 29.julij 2015.

    bravo slovenčki , kar še u lepo njihovo na more !! sej to dobr plačate in to večkrat!!1 - ko greste - aranžma2 - s poplačilom hrvaških LB varčevalcev ( njihova podjetna ne bodo vrnili niti evra ...prikaži veča LB Zagreb )3 - z igradnjo dodatnega skladišča za JEK odpadke - hrvati bi samo elektriko - odpadkov pa nebravo slovenska kratka pamet !!

  • bfg 14:57 29.julij 2015.

    Daj, daj že enkrat noge iz lavorja, pa pojdi po svetu. Kako že rečejo; babo si dobi in njo j.eb.i., nam pa mir daj.

  • markus 17:51 29.julij 2015.

    Ja, če bi bila situacija obrnjena in bi Slovenija imela toliko obale, kot jo premore Hrvaška, Hrvati zaradi svojega ponosa nikoli ne bi letovali pri nas. Slovenci pa vedno znova dokazujejo, da so hlapci. Sebe sem namensko izvzel, ker nisem ...prikaži več hlapec in ne letujem na hrvaški obali. Raje grem v ostale sosednje države, v končni fazi pa lahko za spremembo podprem tudi naš slovenski turizem. Ni pa čudno potem tudi to, da ti "Slovenci", ki dopustujejo na Hrvaškem, pridejo nazaj popolnoma "hrvatizirani". Potem še nas v službi silijo s poslušanjem hrvaške glasbe - njihovih klap in ostalega, tako da ti (moram priznati) včasih gre že na bruhanje. Nekateri Slovenci se obnašajo kot zavedni Hrvati. Ni čudno, da se Hrvati norčujejo iz Slovencev. Mene ne preseneča več.

  • kontrahan 14:16 29.julij 2015.

    Če bi bila situacija obrnjena, vam povem, da rvati iz ponosa nebi šli letovat k nam. Mi pa kot ovce. Enako v doma s istimi politiki že 25 let. Ajajaj SLO.

  • Lavdan 09:36 30.julij 2015.

    V času ko je važno samo kaj je tvoje in kaj moje in ko v par letih ne bo nobene meje nikjer se zmerjate zaradi nekaj abstraktnega. Lumpje ti pred nosom kradejo in nosijo tvoj trud na neke eksotične otoke ...prikaži veče a ti ne ukrepaš. Danes je pomembna samo še privatna lastnina. Če imaš denar lahko kupiš pol hrvaške obale, če ti bo to v tolažbo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.