Slovenija
44 ogledov

Na nekaterih šolah pouka ne bo že 24. decembra

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 13:01 10.december 2014.

    Ne vem, zakaj mora drugošolca kdo paziti? Drugi razred devetletke je bivši prvi razred osemletke in ko sem bil jaz v prvem razredu, se pa spomnim, da sem bil od konca tretje ure, ko se je končal pouk, pa do ...prikaži več prihoda domov (2 uri) brez vsakega varstva - igrali smo se z vrstniki zunaj, potem pa šli na avtobus in domov... Doma pa sami tja do treh, ko so prišli naši starši domov... Torej bili smo zelo samotojni in na nas ni nihče pazil. Ne vem, zakaj je zdaj drugače?

  • titty 13:48 10.december 2014.

    Bedno! Če imajo učitelji dopust, naj organizirajo varstvo za otroke! Obvezno! Kdor ima službo je lahko srečen da dela, zdaj bo pa še šolstvo ukazalo kdaj naj gredo starši na dopust, ne glede na delodajalca! Organizirajte varstvo in zaposlitev, pa ...prikaži več pejte kamor hočete!

  • nina 14:07 10.december 2014.

    Danes imajo otroke v vato zavite pametnjakoviči.Danes hodijo v šolo otroci razvajenih otrok nažalost.Tudi kulture in najosnovnih besed,kot so prosim,hvala,dober dan in nasvidenje ne poznajo.

  • tecumseh_1975 16:55 10.december 2014.

    No malo drugače je če si brez varstva 2 uri po šoli, ali pa če moraš biti 5 dni cel dan sam. Otroci rabijo občasno rabijo zajtrk, kosilo pa kakšno malico, ne?

  • mph 16:59 10.december 2014.

    Velik plus, to sem ravno hotel napisat. Če je dela obvezen dan, ima šola za DELOVAT. Če pa ne, pa naj vsaj poskrbi za varstvo.

  • patrijarh 18:41 10.december 2014.

    Učiteljska je pa res težka.Kar naprej so frej.

  • anit13 07:10 11.december 2014.

    Ne vem koliko let štejete tisti ki komentirate.....pred cca 30-mi leti, ko so bile počitnice smo bili otroci sami doma. Počitnice so bile 14 dni in ne en teden. Nekaj dni so bili lahko starši naprej pa sami. Pač so ...prikaži več starši poskrbeli en dan prej za zajtrk, malico in kosilo. Pa smo preživeli. Ja, današnji otroci so zaviti v vatko in se jih tako dela nesamostojne. Mojim otrokom nič ne manjka, če so sami. Ja, ja, so tudi primeri, ko je en sam otrok in tudi tam ni panike, Stvar presoje staršev in njihovo zaupanje otroku/om.

  • krtina 17:07 10.december 2014.

    Miho in ninaMiho. Ko si ti hodil v šolo (sklepam po zapisanem) so starši delali od 6 do 14 ure. Prišli domov in mame skuhale kosilo. Danes otroci pridejo domov ob 14, 15 ali celo 16 uri. Starši pa ...prikaži veča ob 17 ur. Še ni jasno. V tvojem času (in mojem) so bili tisti, ki so znali pasivno angleško že malo ne direktorji. Danes je zahtevnost pouka in učenje neprimerno na višji stopnji. Učitelji so bili samo eni od mnogih, a spoštovani. Danes (da ne posplošujem) je veliko kekcev, ki zbira od počitnic do počitnic kataloge destinacij po svetu - kamor hodijo na svoj ali šolski račun. Včasih so bili otroci za par dinarjev deležni kina, ore, kokte (z manjšimi odstopanji). Danes pa se ... brez veze.Danes je drugačen čas. In če imaš otroka in službo moraš ob toliko počitnic zelo paziti, da si z otrokom vsaj kak dan lahko doma. Če imaš pa npr. tri, pa dopusta zmanjka že za čas bolezni otrok. Zato ne bluzi.Nina. Otroke (in starše) boš lahko bolje sodila, ko boš imela svoje otroke. Do takr

  • anit13 07:10 11.december 2014.

    Ne vem koliko let štejete tisti ki komentirate.....pred cca 30-mi leti, ko so bile počitnice smo bili otroci sami doma. Počitnice so bile 14 dni in ne en teden. Nekaj dni so bili lahko starši naprej pa sami. Pač so ...prikaži več starši poskrbeli en dan prej za zajtrk, malico in kosilo. Pa smo preživeli. Ja, današnji otroci so zaviti v vatko in se jih tako dela nesamostojne. Mojim otrokom nič ne manjka, če so sami. Ja, ja, so tudi primeri, ko je en sam otrok in tudi tam ni panike, Stvar presoje staršev in njihovo zaupanje otroku/om.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.