Slovenija
90174 ogledov

Na policah priljubljenega trgovca alpskega mleka ni več. Le zakaj?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:57 15.januar 2023.

    Mercator, najdražji sosed! Zato že leta ne kupujem več pri njih.

    • robi2107 19:40 15.januar 2023.

      Jaz vzamem njihovo trgovsko znamko (vedno manj), pa dražje izdelke (npr. sir v kosu) na -25% (popust na izdelek).

    • Toma 19:52 15.januar 2023.

      Samo Jagermaister na -25% ;-)

    • jakec1575 20:27 15.januar 2023.

      Men je spar drazji v marsicem. Da ne omenim leclerc. Hofer je tud dvignil cene. Lidl pa hodim manj.

    • robi2107 20:37 15.januar 2023.

      Jaka, se strinjam glede spara. V leclercu že dolgo nisem bil, so pa določeni izdelki, ki jih dobim samo tam. Enako tudi v Hoferju. Lidl pa tudi meni ne gre. Vsaj ne za hrano oz. vzamem sir, ko ga imajo ...prikaži več v akciji. Lidl je bolj za orodje in kakšno ropotijo. Tudi Eurospin ima določene izdelke, ki so ok, po ceni in kvaliteti oz. jih sploh dobim samo tam. Pri nas imamo tako, da bolj ali manj kupujemo vedno isto, pretežno osnovne stvari, ene stvari tu, ene tam, ker nimajo povsod vsega.

  • Avatar NickMason
    NickMason 20:37 15.januar 2023.

    PSMercator je izsiljevalec,delal večina delovne dobe pri Mercatorju in vem iz prve roke kako politiko igrajo,hinavci in izsiljevalci svojih dobaviteljev.Izsilijo rabat ,obljubijo pogoje ,seveda imajo vedno neko zanko in cena še dražja kot prej,dobavitelj na ta račun manj zasluži in ...prikaži večn tako začaran krog iz leta v leto.Majhen dobavitel ki mu Mercator proda več kakor je predvideno mu avtomatsko dvigne rabat za celo leto nazaj in celo dobavitelj mora to dati dobropis itd .To je samo en primer....

  • rd2dmk2 19:28 15.januar 2023.

    mene samo zanima kako se bo mercator obnesel v novi epizodi izdeje cen naših trgovcev ko bo država naredila novo kontrolo. mogoče pa da še slišimo komentar pečečnika iz SBC, pa iz GZS, pa od državnega sveta, sekcije za gospodarstvo, ...prikaži več, urada za varstvo potrošnikov in mogoče tudi od naše predsednice. končno smo enega ujeli ne samo s prsti v marmeladi. tokrat je pa le nekdo upal povedat, kar se ve že leta.

  • robi2107 19:38 15.januar 2023.

    1.6% mečkator mleka že slaba 2 meseca ni za dobit.

  • jakec1575 20:25 15.januar 2023.

    Hrvaski lastnik. Hebiga. Misli, da ce lahko uka hrvaski narod, da loh tud francosko firmo v sloveniji.

  • Pepe007 09:27 16.januar 2023.

    Mercator je bil že v časih ekspanzije, ko je "jedel" slovenske trgovce enega po enega, najdražji. Takrat sem se odvadil hodit vanj in se nisem več navadil.

  • pravicnez 08:12 16.januar 2023.

    Kdo pa pije to umetno ustvarjeno brozgo.

  • jakec42 08:17 16.januar 2023.

    Krave štrajkajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.