Slovenija
39 ogledov

Na protestu proti znižani prispevni stopnji za poklicne pokojnine okoli tisoč ljudi

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:55 18.januar 2017.

    Pri nas pa so pošto zaprli... pa menda ne zaradi težkega dela poštarja?!

  • Pepe007 13:46 18.januar 2017.

    Skrajni čas je, da se krepko podreza v ta sistem poklicnih pokojnin. Zakaj točno sta vojak ali strojevodja v Sloveniji potrebna hitrejšega upokojevanja? Parne lokomotive smo ukinili pred 50-imi leti, vojne pa tudi dve desetletji že ni bilo. Jaz bi ...prikaži več prej dal poklicno pokojnino poštarju, ki na mopedu pripelje pošto v petek in svetek. Precej težje in zdravju nevarnejše delo od večine zgoraj naštetih.

  • maresem 13:15 18.januar 2017.

    To kapitalistično bando bo treba spraviti k pametri - žal s silo ker edino tpo je v zgodovini obrodilo sadove in tudi mi se učimo iz nje in prav je tako... le vprašanje časa je še.

  • Avatar Leon
    Leon 13:55 18.januar 2017.

    Mafija,mafija,mafija.....................lopovi ,lopovi,lopovi .......vzklikajo policisti ! Halo ! Nekaj tukaj ne štima .Policija naj bi lovila in zapirala mafijoze in lopove .

  • maresem 13:15 18.januar 2017.

    ... pa da ne bo pomote... nisem nek zapriseženi levičar.

  • Milan Novak 13:28 18.januar 2017.

    Potrebno bo počistit vladajoče partijce !!!

  • Avatar Leon
    Leon 13:56 18.januar 2017.

    Žal je res ,da vojne zbližujejo narode in ne mir .

  • mokmelk 13:57 18.januar 2017.

    Jaz pa mislim, da mopedi preveč onesnažujejo. Če bi bral časopise, bi šel peš do trafike.

  • Pepe007 14:37 18.januar 2017.

    Poštar nosi pošto. Med pošto je lahko časopis ali pa tudi ne. K nam na firmo nosi v glavnem račune dobaviteljev, ker vse še ne gre po elektronski poti. Domov pa položnice, en tedenski časopis, eno mesečno revijo in kdaj ...prikaži več pa kdaj še kaj drugega.Malo v poduk, da ne boš tako neveden...

  • maresem 14:57 18.januar 2017.

    Ti očitno nisi bil niti 24 ur vojak.

  • maresem 14:58 18.januar 2017.

    Se pa strinjam, da bi bilo treba lestvico upravičencev sestaviti na novo.

  • mirror 15:31 18.januar 2017.

    Glede strojevodij se strinjam s teboj. Danes so gospodje v kravatah z visoko plačo.

  • Pepe007 16:01 18.januar 2017.

    Poklicni res ne. Sem bil pa 12 mesecev vojak JLA. Ne vidim razloga, da bi bila potreba po neki ekstra boniteti, če bi to tisto leto bila moja služba.Res pa je, da je zadnje čase v vojski težko. Jeseni ...prikaži več se v celjski vojašnici v času službe niso mogli tuširati zaradi nevarnosti legionele. Verjetno se nas večina drugih lahko tušira v službi. Denimo zaposleni na gradbiščih, ki še normalnega wc-ja nimajo.

  • matermila 19:37 18.januar 2017.

    Stavim plačo,da je vsaj polovica teh,ki zdaj vpijejo lopovi,lopovi,te iste lopove tudi volila.Upam,da ne pozabljajo hitreje od ribic.

  • maresem 14:54 18.januar 2017.

    ŽAL... ni drugih poti.

  • sprehajalec 20:24 18.januar 2017.

    Dobivajo celo dodatek za tuj jezik, če gredo v Podrožco v Avstriji preklopit mašino.

  • sprehajalec 20:26 18.januar 2017.

    To je še vse stara Juga, tale upokojevanja pa beneficirani staži. rekod je bila tajnica sredi 30 let starosti na Policiji, ki so se ji dvojno štela leta. Ker je bila tajnica na Policiji. Juga je še globoko zarezana v ...prikaži več našo družbo, pravzaprav se je preselila sem, v svoji končni obliki...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.