Magazin /magazin/film-glasba-tv
43 ogledov

Na šov zaradi reklame in ne ljubezni

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 07:51 06.september 2013.

    Iskrenost, kot kaže, je njegova vrlina,

  • Zvonka Facija 14:02 02.november 2013.

    Ko se je začela oddaja, sem bila mnenja, da se je fant prijavil zaradi promocije in za to mu dam čisto desetko. Ima prav. Očitno je, da je zelo odgovoren, marljiv in resen, drugače mu starši ne bi zaupali česa ...prikaži več tako velikega. Da je tudi to ena od možnosti za prepoznavnost, mu samo potrjujem. Čeprav me resničnostni šovi ne zanimajo, moram reči, da tole z veseljem gledam, ker je prikazana čudovita briška pokrajina, pa tudi naloge, ki jih Jure daje dekletom, so zanimive in iz njih tudi nekaj izvemo o tem delu Slovenije, o kulinariki in še čem....Morda med dekleti ne bo našel sebi primerne, je bil namen dosežen.....Prej še nisem slišala za to kmetijo ali njihova vina, sedaj pa sem se še na spletu pozanimala o njih in o njihovem delu, morda se celo oglasimo na njihovem raju....in s tem je doseženo to, za kar se je prijavil. PREPOZNAVNOST njegove kmetije in vinogradništva. BRAVO, JURE!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.