Magazin /magazin/vip
39 ogledov

Na Tino Maze so se vsule kritike

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • police 09:52 18.avgust 2014.

    pozdravljeni.odkar sem skenslal facebook, se počutim veliko bolje.ko vidim, da je oseba stara 18 let (sestra mojega prijatelja ) in ima ta omenjena oseba komplet life na facebook-u se vprašam kam je šel ta svet. NAJ MI ...prikaži večI PROSIM NIHČE NE NE PRIDIGA OZ POJ NE JOKA, DA GA ZALIZUJE TA ALI ONI. facebook je idealni kraj za sparjence. boh pomagej in hvala glih tako njemu, da nisem več gor.žalostno. Tina PRAV IMAŠ!!

  • Žurnalček 16:17 18.avgust 2014.

    Absolutno pravilno ! Namesto da se družijo s sosedi in prijatelji , govorijo z namišljenimi osebami , ki bi v eni drugi še bolj izpopolnjeni obliki FB bili lahko tudi droni. Pa saj skoren so, tudi ti živeči njim podonmi. ...prikaži veči. Ajde mularija , kdaj ste se igral ravbarje in žandarje ? To je nekaj takega kot streljanje pred ekranom , sam v živo , je treba laufat in skakat . Kdaj ste se nazadnje skrival ? A kaj je to ? Ne slišim nobenega glasu in vpitja mularije , ne v bloku, ne okoli bloka, ne ko grem na sprehod po mestu . Nič. Nobene skupine , ki bi se podila za žogo . Postajajo zavaljeni pajceki MCcDonald !

  • police 16:20 18.avgust 2014.

    hvala bogu ga ne uporabljam pa tud prebiram ne.za tvojo informacijo. povabil me je najboljši kolega in tudi zaradi njega sem se vpisal gor. problem nastane ker se na spletu nahaja folk, kateri nima glih podstrešje pospravljeno in kljub ...prikaži več tvoji nemoči želijo objavljat neke čudne fotke in tako podobno umazanijo, katero smo počeli ko smo bili mladi, ker pa seveda iz dobrosrčja ne želiš nikogar prizadeti, ga pa ne banaš ali pa ignoraš, je najboljša varianta da se odjaviš. no ja kaj pa bi jaz tebi govoru, po vsej verjetnosti imaš nekaj 100 prijatljev, kater pomje sedaj tudi poimensko komaj poznaš! lol

  • police 09:53 18.avgust 2014.

    AJA, pozabil sem omeniti, da ta oseba ima okoli 2k slik gor, to pomeni od ranega otroštva pa do sedaj, prijatelje kje živi, kdaj gre na morje in kje so bili, kaj so delal...... aleluja

  • renejs 12:06 18.avgust 2014.

    1000% se strinjam. Zivljenje je zunaj ne pa za ekranom

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:34 18.avgust 2014.

    Tak k alkohol in ostale legalne droge. Če en kozarčk na dan ti ne bo škodl:) še več za zdravje boš neki nardil. Ampak vse kar je pa več je pa škodljiv.

  • mima-šiš 14:19 18.avgust 2014.

    Bravo Tina Maze!!!!! Se popolnoma strinjam. Negativni komentarji tako ali tako letijo od ljudi ki nimajo - če uporabim tujko - lajfa.

  • vladek 15:20 18.avgust 2014.

    Tisti kateri ne uporabljajo Faceboks,je nekaj narobe v njihovi glavi.Če vam pa ne odgovarja,zakaj ga prebirate.

  • police 16:14 18.avgust 2014.

    brez komentarja

  • legija 16:25 18.avgust 2014.

    Ko se je pojavil Facebook so udbovski špiclji ostali brez dela!

  • depresija 12:54 18.avgust 2014.

    @police - mene zalIzuje samo moje dekle, kdo vse je pa tebe pa nočem vedet. Če si imel pa v mislih zalEzovanje, je pa to druga pesem...

  • smejka 12:54 18.avgust 2014.

    FB daje lažen vtis,da imamo prijatelje,družbo,da nismo osamljeni....in ne malo se jih k temu zato in še bolj tone v osamo ipd...Veliko je zapravljenega časa v službi,saj nekateri ne zmorejo,da nebi pokukali na FB,če je šel medtem kdo "lulat".Tudi doma ...prikaži veča se nenehno klika.Med tem časom bi se lahko igrali s svojimi otroki,pogovarjali ali celo ljubili s svojimi partnerji,namenili prijazno besedo ostarelim,šli na sprehod...Z vsemi,do katerih imamo pravo čustveno vez,bomo našli način ,da izvemo in povemo važne stvari.Katere znamke hlač smo kupili ni treba,da ve cel svet.In tudi o Tini nebi spletkarili,če je na fotki malo manj nasmejana,zakaj tako.Oddaljujemo se od realnosti,sebe in zamujamo naš čas,ki nam je namenjen.Vsakdo pa seveda naredi kakor meni,da je prav(velika večina pa kot narekuje trend,ki ga ustvarjajo dobičkonosna podjetja,agencije-a nez namenom,da bo nam lepo)

  • smejka 12:54 18.avgust 2014.

    FB daje lažen vtis,da imamo prijatelje,družbo,da nismo osamljeni....in ne malo se jih k temu zato in še bolj tone v osamo ipd...Veliko je zapravljenega časa v službi,saj nekateri ne zmorejo,da nebi pokukali na FB,če je šel medtem kdo "lulat".Tudi doma ...prikaži veča se nenehno klika.Med tem časom bi se lahko igrali s svojimi otroki,pogovarjali ali celo ljubili s svojimi partnerji,namenili prijazno besedo ostarelim,šli na sprehod...Z vsemi,do katerih imamo pravo čustveno vez,bomo našli način ,da izvemo in povemo važne stvari.Katere znamke hlač smo kupili ni treba,da ve cel svet.In tudi o Tini nebi spletkarili,če je na fotki malo manj nasmejana,zakaj tako.Oddaljujemo se od realnosti,sebe in zamujamo naš čas,ki nam je namenjen.Vsakdo pa seveda naredi kakor meni,da je prav(velika večina pa kot narekuje trend,ki ga ustvarjajo dobičkonosna podjetja,agencije-a nez namenom,da bo nam lepo)

  • Izudin 13:38 18.avgust 2014.

    Ukiniti bi morali tudi twitanje, tisti tam so še hujši, samo šovinizem in nič drugega.Kar se FB tiče, je ok, če ga znaš uporabljati v okusnih mejah, nekateri ta okus vsekakor prekoračijo. Zaradi določenih stvari je fajn, gor sem ...prikaži več na primer našel prijateljico iz najstniških let, ki se nisva 20 let videla in preko FB sva vzpostavila stik, tako da sva se včeraj v živo videla na kavi. Lepo jo je bilo videti, in če bi ne bilo FB, se najbrž še dolgo ne bi videla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.