Slovenija
14376 ogledov

Na ulicah Ljubljane droga, z zdravilom za živali, ki so okužene z zajedavci

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mizimazi 10:31 31.januar 2019.

    jebe se mi za te narkiče....over dozirajo nej se vsi...in pocrkajo...

  • Avatar Leon
    Leon 14:06 31.januar 2019.

    NIJZ skrbi za zdravje narkomanov ! Zakaj ne objavijo imena kopališč kjer so odkrili nedovoljene snovi ,ki nekaj 10 x presegajo dovoljene meje ? Kdo odloča o tem ?

  • mph 15:43 31.januar 2019.

    Za tiste, ki ne uživamo drog ni nobenega rizika.

  • Fulmmer 13:50 31.januar 2019.

    pri Drogartu uporabnikom svetujejo previdnost in uporabo storitve anonimnega testiranja Kaj je to Drogart, nekakšna Zveza potrošnikov Slovenije???

  • marjana09 14:15 31.januar 2019.

    od tošiča mama je rekla ,da ji je sinček priznal,da je največja stranka za porabo kokaina --državni zbor!!!!

  • Žurnalček 21:28 31.januar 2019.

    Men bo najvećji heroj tisti , ki bo zraven primešal snov , ki diši po mandeljnih !

  • mirror 12:57 31.januar 2019.

    Zokijevo mesto, kjer je polno kokaina tudi v kanalizaciji.

  • Avatar vec
    vec 15:25 31.januar 2019.

    po čem se pa tole dobi ?

  • borut08 10:25 31.januar 2019.

    Mafija v modtem naj opravi svoje delo,ali so prevevec zaposleni z scitenjem lopovskih elit?Ko sem lopova prisesanga na drzavne jasli sicer sina vplivneza iz F21 grdo pogledu me je takoj obiskala policija in prejel sem placilni nalog,ko pa sem sam ...prikaži več zelel podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti in so mi hoteli preprecit in so jo sprejeli oz.so jo morali po moji pritozbi na MNZ.

    • Majazmaja 15:47 31.januar 2019.

      Borut, mislim, da si pozabil vzeti zdravila ali pa ni dovolj močan odmerek! Hitro k psihiatru po nova.

    • borut08 17:41 31.januar 2019.

      A si policaj ali damo policijski kuzek cuvaj in katere lopove podpiras kao leve ali desne??Taksne ima drzava rada!

    • borut08 17:52 31.januar 2019.

      Saj vase namere so mi cisto jasne prikriti svinjarije drzave oz.policije in preosmerit pozornost drugam oz.na posameznika.Vsak naredi nekaj za mafijsko drzavo pa imamo obstojece stanje.Mar ne?

    • borut08 15:02 03.februar 2019.

      Ja kva zdej mafija v modrem zascitniki starega rezima in lopovskih elit povejte zdaj zakaj nas drugace mislece in postene matratirate oz.psihicno unicujete neposredno in neposredno preko vasih hlapcev,da jemljemo antideptesive,pomirjevala itd.nekateri pa delajo tudi samomore.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.