Slovenija
33 ogledov

Nadzorniki (so)krivi za godljo

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 01:59 29.avgust 2013.

    Tega pa res ne razmem. Klobasu očitajo, ker se ni hotel odločiti POLITIČNO?? Pa jaz sem razumel, da ravno za NEPOLITIČNO odločanje navijata previrant in kahel ... kaj ju zdaj moti, mi ni jasno.

  • sprehajalec 22:26 28.avgust 2013.

    Zakaj nadzorniki niso opravili svojega dela?Ker je tako kot za šankom, vrtcu, razredu, firmi. Prej ali slej se oblikuje vodja tropa. In ta vodja tropa pohopsa okolico v svoj trop. Ponavadi je na čelu firme, ima svoj motiv. ...prikaži več Nadzornik, kadrovan preko zvez, vzame to kot hobi in z motivom dodatnega zaslužka, ki pa je malenkosten (sejnine) ter brez nekih moralno etičnih vrednot, tako kot povprečen osebek te državne tvorbe (saj se itak vsi znajdejo oziroma kradejo). In hitro rata plen alfa samca v obliki vodje tropa.ssPrepusti se mu nadzornik, tako kot devica na poročno noč. Z mislijo, če že mora tako biti, saj vsi to delajo. Če se mu ne prepusti, pa itak zazvoni potem telefon iz Ljubljane. zato je sistem nadzornikov obsojen na propad in ne deluje. Pošenkati, kar je še ostalo, pa bo morda nekoč bolje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.