Slovenija
45 ogledov

Najugodnejše cene so v začetku julija

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 16:24 27.junij 2016.

    zakaj ne pišete o prvem srečanju starih staršev s svojima vnukoma ????????????????in kako sta si vnučka želela oditi z njima !!!!!!!!!!!!!!žalostno in travmatično že za bralca, kaj šele za vpletene !!ODSTOP kopač-mrakove !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • blayo 16:39 27.junij 2016.

    Zato, ker so trenutno druge bolj pomembne reči na tapeti. recimo evropsko prvenstvo v nogometu.

  • valerijakregar 16:53 27.junij 2016.

    gordana, od=bi !p.s.:oprostite izrazu, ampak teh nategunov ne prenesem !še na misel pa mi ne pade, da bi odprla link.

  • mph 22:45 27.junij 2016.

    Edini primeren čas za večino je takoj ob plači, do takrat je suša. Mi je vsaj v uteho, da se pa zato lepo redijo razni Mramorji, Cerarji in podobni z žulji tistih, ki dejansko delajo pa nič nimajo.

  • mph 23:25 27.junij 2016.

    Jaz pa take drugje, na FB na primer, zelo redno prijavljam. Ker ta svinjarija ne spada v noben forum.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:44 27.junij 2016.

    Svoj časopis odpri pa v njem vedno pisalo v njem o katerikoli temi češ. Tak zagon imaš komentarje pisat..da bi pa šla študirat novinarstvo al pa svoj časopisni biznis odpret..ne to pa ne. Ni šans ane? Sej veš zato ...prikaži več je Slovenija tm k je. Vsi vedo kaj je narobe ; vsak po svoje ampak noben pa nič ne naredi. Sam jamra na portalih :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.