Magazin /magazin/vip
611 ogledov

Največje laži družine Kardashian

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 09:47 07.februar 2016.

    in na vse naštete laži v grdem značaju, si vi upate te degenerirane osebke reklamirati po Slovenskih medijih...?...kot da nimamo v Sloveniji bolj zdravih, ustvarjalnih in kvalitetnih vsebin, družine, vrednih pozornosti..jo,joj odprite oke !

  • svašta 10:25 07.februar 2016.

    katere vsebine pa? gostila išče šefa? big brother? kmetija? osebke kot so denis iz kmetije? suzana jakšič? murko? latoja? mislim, da je isti poden povsod s to razliko, da oni s takšnimi lažmi služijo milijone, tile naši osebki si pa ...prikaži več samo sramoto delajo...

  • Papaja Popi 15:22 07.februar 2016.

    Le kdo se toliko ukvarja z temi prostitutkami ? ? ? ? ?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:50 07.februar 2016.

    Najbolj lažniva družina ever.

  • asmas 20:11 07.februar 2016.

    zakaj pa morajo lagati????očitno bi radi bili"nekdo"pa na njihovo žalost niso .Kot Miša Molk,rada bi bila mlada pa se nezadržno stara.

  • Žirafa 22:08 07.februar 2016.

    Lepotička, hihihi, ste pa zabavni. :)

  • asmas 20:08 07.februar 2016.

    kdo pa so ti kardashian.neka židovska družina al kaj .so kakšni naftni mogodci,ladjarji,da so tako popularni.slišal sem za njih s čim se pa ukvarjajo pa nimam pojma

  • asmas 20:06 07.februar 2016.

    vidim ,da tudi ti spremljaš naše "osebke" drugače jih nebi našteval.Jaz POP tv ne gledam zato ne vem za kaj se gre.Tega murkota ki sam sebe hvali pa ne klikam,razen če ga kdo ne omeni na strani na kateri ga nebi pričakoval

  • malonaokoli 09:47 07.februar 2016.

    in na vse naštete laži v grdem značaju, si vi upate te degenerirane osebke reklamirati po Slovenskih medijih...?...kot da nimamo v Sloveniji bolj zdravih, ustvarjalnih in kvalitetnih vsebin, družine, vrednih pozornosti..jo,joj odprite oke !

  • blueone 12:29 07.februar 2016.

    Nikoli še nisem gledal tega showa, tako, da sploh ne vem za kaj se gre.Se mi pa zdi, da ga pri nas sploh ne predvajajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.