Slovenija
4714 ogledov

Nakupovanje v Ikei je nočna mora. Komaj čakam, da pride v Ljubljano!

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlobni 09:31 08.februar 2017.

    Vsi veliki trgovci imajo iste dobavitelje robe. Zato je kakovost ena velika katastrofa. Dober materjal za izdelek stane več kot pa končni izdelek v trgovini,

  • h3o 15:16 12.februar 2017.

    to so taki nakupi, ko kupiš 1x ali 2x v življenju, kar pa delaš prvič pa nikoli ne uspeš. To so razni nakupi za avto, pohištvo , tam kjer ne veš kaj moraš paziti. Sej iti po kruh ni problema ...prikaži več kaj? Zato ker to počneš pogosto. Ampak zakaj pa niste šli pogledati malce v trgovino JYSK? Kar imajo razstavljeno, imajo v skladišču, torej prideš tja si ogledaš kupiš in zmontiraš, f

  • KOJAK 16:50 08.februar 2017.

    Govoriš na pamet. Imam marsikaj od Ikeje tudi že nekaj let in vse drži skupaj, imamo tudi od Alplesa je re starejše in je preživelo že dve selitvi. Vse je v tem kaj kupiš. Tudi Ikea ima cenene in dražje ...prikaži več omare. Jaz imam dražje in se jih upam razstavit in sestavit pa garantiram da se ne bo sesedlo.

  • jakec1575 09:59 09.februar 2017.

    To je pa tako, ko so trgovci začeli poslovati z majhnimi ali ničnimi zalogami. Temu primerno imajo pogodbe z dobavitelji take, da so zadnji v vrsti za dobavo. Za to so krive uprave in ne trgovci. Potem so pa še ...prikaži več trgovci slabo plačani oz. imajo veliko dela. Do sekunde za malico in odmerjene za wc in vodo. Nategovanje strank jim pride v kri oz. je edina pot za prezivetje. Da ohranijo stranko. Kvaliteta na izhodu je vedno problem slabo zastavljenega sistema in ne posamicnih ljudi. Vsi trije trgovci (tudi lesnina) so v lasti tujcev. Kaj vam to pove?? če vas lahko nategujemo južnjaki, vas pac bomo. itak boste placali. Ene par primerov velikih nakupov, tožb in vrnitev celotnih kupnin, pa se bo vzpostavil red.

  • Žiga Kavčič 08:57 08.februar 2017.

    Tudi midva s punco sva kupila stanovanje v mesecu decembru, stanovanje sedaj opremljava in v primerjavi s tem, kar je napisano v članku je to kar se dogaja nama prava nočna mora...

  • jankop 09:16 08.februar 2017.

    mi smo kupili v Dankuchen Studio Koper in moram povedati da smo bili zelo zadovoljni.Kar se tiče uslužnosti profesionalnosti da o monterjih rokih in dostavah sploh ne govorimo.vse je bilo tako kot smo se znenili,Zelo priporočam.

  • McClain 09:44 08.februar 2017.

    delajo jih pa v nekdanjem Marlesu, par ur na dan, potem pa se 5 razlicnih firm, da ne bi slucajno mislil da so kaj boljse kot druge. Ena sama lakirana iverca. Men je tisler naredil, po italijanskem vzorcu izredno, popolnoma ...prikaži več leseno, za isti denar kot ta srot v nasih trgovinah.

  • stanko75 11:14 08.februar 2017.

    Ko tole berem se smejim, ker sem 8 podobnih zgodb poslušal v zadnjih 3 letih od sodelavcev. Čisto isto, zamude, manjkajoči deli, ignoranca. Samo eden od devetih je dobil tisto kar je naročil v roku pa še to je bil ...prikaži več kavč in stoli ki so bili že sestavljeni.

  • KOJAK 11:29 08.februar 2017.

    NO DAN KUCHEN NE DELAJO V MARLESU.... 100%.

  • KOJAK 11:30 08.februar 2017.

    Podobna zgodba, obljubljajo strašne popuste na koncu enkrat dražje kot Ikea. Šel sam v Ikeo, že doma vse zrisal, tam ti pomaga prodajalec še enkrat vse preverit, pogleda zaloge, plačaš, naložiš, sestaviš... greš v toplice s tem kar si prihranil...

  • samsvojmojster 13:14 08.februar 2017.

    Kar kupujte v trgovinah... potem pa ne jokajte, kako je vse skupaj zajebano. Ko se pa začnete pogovarjati o slovenskih podjetjih in mizarjih, ki znajo vse to sami narediti, ste pa tudi polni besed, kako vas nategnejo in kako so ...prikaži več barabe in kako jim je lahko. in da dobro služijo. Nikoli vam ni nič dovolj dobro. Jaz pa vsaj podpiram slovenske proizvajalce!

  • Bozidar.Frelih 14:08 08.februar 2017.

    Nič se bati. Ko pride Ikea na sončno stran se bo 1,2,3 navzela balkanskih navad. Boste povedali čez tri leta.

  • stanko75 14:13 08.februar 2017.

    niso nič boljši od veletrgovcev samo cene so višje, moraš zadeeti na loteriji da dobiš takega ki te ne bo okrog prinesel.

  • bendover 15:28 08.februar 2017.

    folk kupuje kartonske škatle v ikei in se pretvarja,da ima pohištvo

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 15:31 08.februar 2017.

    pohištvo za vedno -Alples,vse kar sem kupil cca 15 let nazaj ,je še isto kot danes,ne povesi se ,ne odstopi furnir itd ,pa povrh vsega sem selil iz štuka v d drug štuk in kot da sem iz trgovine pripeljal,res ...prikaži več vredno denarja.rufut ki ga zdaj Ikea in podobni prodajajo se omarice same od sebe sesedajo ,vse to vidim pri prijatlih kako imajo

  • Lavdan 15:45 08.februar 2017.

    Lahko tebi, ki imaš možnost tukaj jokati po Žurnalu, kaj pa drugi tisoči, ki te možnosti nimajo.In koliko ti je dala IKEA, da za njih delaš reklamo.

  • buco321 16:02 08.februar 2017.

    Iz opisanega predvidevam,da je avtor tega članka vreden kolikor so vredni trgovci z katerimi je imel opravka.

  • d 17:37 08.februar 2017.

    mogoce sem zabit, ampak jst ne vem kaj je avtor tega clanka zelel povedati ...

  • Avatar krojac
    krojac 18:00 08.februar 2017.

    Zopet trgovina z drugorazredno robo s sloganom - CENEJE NE GRE, Moj komentar pa je - SLABŠE TUDI NE GRE!

  • antitrust 20:00 08.februar 2017.

    Garancija na kaj ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.