Avto /avto/iz-druge-roke
47050 ogledov

Neverjetno, kateri avto smo našli med slovenskimi oglasi

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 08:55 22.maj 2022.

    Sam imam tudi željo nabaviti kaj takega. To so bili časi, ko so BMW-ji res delali lepe avte. Po vsej verjetnosti si bom rajši nabavil en tak star model, ki ti da res veliko užitka v vožnji, svoj trenutni avto ...prikaži več bom pa zvozil do konca. Ker ti novi avti s vsemi temi piskači so dolgočasni. Očitno sem se rodil v napačnem času. Ker obožujem vožnjo, ni pa več na voljo novih avto, ki bi omogočali takšen užitek, kot ga ti stari.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 17:54 22.maj 2022.

      Kakšna Toyota Yaris Gr tud ni od muh...vsaj tko na cesti za videt je kr adrenalinska...počasi pa prihaja hočemo nočemo čas električnih zverinic. Te stare športnike ni lahko napajat, niti držat v dobrem stanju v garažah.

    • vzev 18:16 22.maj 2022.

      Tisto malo kindar jajčko primerjati s tem BMW-jem z zadnjim pogonom je pa res smešno. Tale BMW ti da stokrat več užitka. Pa še pravi zvok ima.

    • vzev 18:17 22.maj 2022.

      Že sodobni bencinarji niso zanimivi, kaj šele električni avti. Električni avto je namenjen samo temu, da z njim prideš iz toče A na točko B. Ne boš pa v njemu užival.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 18:26 22.maj 2022.

      Mogoče. Sj veš, za vsakega svoje. Za elektro zverinive še prihaja čas...ravno zdej uvajajo iz tekmovalnega dela hlajenje baterije ob pritisku gumba za prehitevanje..elektrika je pač prihodnost, z tem M3-jem z 20l porabe je bolj kot ne investicija za občasno ...prikaži več vožnjo...avto pa je fino da se da uporabljat racionalno vsakodnevno.

  • rafo 08:57 22.maj 2022.

    tepec si ti in jaz tudi , imel sem ga zelo lepega brez rje in dober motor ,kupil v Italiji za 5000 eur ,pred 3 leti pri nas prodal za 14000 ,zdaj pa bi dobil minimalno 20000

  • rd2dmk2 22:06 22.maj 2022.

    hm pri opisu sem zasledil eno malenkost da naj bi imel mehur od rje.. nja, glede investicije.. greš mal ga na sprehod peljat pa te ujame toča, da ne omenjam kakega zaspalega kamionarja, pa do čist blond mladenke, ki je ...prikaži veče prodala par melon, pa si kupila enga ne m3 ampak x3 pa ji je cesta preoska, pa se mora ustavit ravno v tvojem m3. pa še bmw.. nemec brez lepote, če bi že zapravljal 33k bi dal vsaj ja kakšno monico, julijo ali pa guileto.

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 17:58 22.maj 2022.

    Jst čakam 4x4 elektro zverinice....to bo en čist drug svet in ne več to hrumenje in smrdenje po bencinu in nafti

  • Igor Biškup 08:34 22.maj 2022.

    Samo popolen tepec lahko da "namig", da namesto dobre investicije kupiš staro rajnglo.

    • vzev 08:52 22.maj 2022.

      Očitno se ne spoznaš kaj dobro na tele BMW-je. Te M3 krepko dobivajo na ceni in za razliko od bitcoina, se cena samo dviguje in ne niža.

    • Eddie 14:42 22.maj 2022.

      To, da se cena samo dviga je sicer res. Ampak če vzameš 33k danes in naslednje 2 leta kupuješ BTC po principu DCA, boš na koncu potegnil ven kar nekaj več denarja.

    • Igor Biškup 15:41 22.maj 2022.

      Točno tako...da ne govorim o tem, da z btc lahko kupiš kar želiš...in ti ni treba pr.odat celega. Za to rajnglo pa moraš najt novega tepčka, da ti bo odštel denar za njo...in prodat moraš seveda celega...ne recino samo prednjo ...prikaži več dve kolesi, ker ne potrebuješ veç denarja. Pa na koncu je to še bmw...ki ni glih nekaj s čemer bi se hvalil.... Skratka naložbeno gledano bmw proti btc....kdor se malo spozna na zadevo, ga bmw ne zanima....

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 17:57 22.maj 2022.

      To je pač samo namig. Komu paše in ima, naj...meni notranjost v starih gajbah ne potegne več

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.