Svet
20 ogledov

"Namesto da popivate in kadite, več delajte"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wester62 22:05 01.september 2012.

    verjetno je res,da ni nikoli delala. še ena hilda pametuje.

  • Dušan Vrhovšek 22:10 01.september 2012.

    lahk je s polno žlico klanfe srat

  • Sandi Miladić 02:16 02.september 2012.

    Točno tako, lepo povedano in realno za današnje čase! :)

  • stela 05:28 02.september 2012.

    Me pa resnično!!!!! zanima kolk je ona naredila za ta denar, ki ga ima.....pujsika debela

  • stela 05:31 02.september 2012.

    Lej, vse ima eno mejo.....deloma je res kar praviš, ampak da to ženšče to reče je pa že kar mal neokusno

  • Taja 08:46 02.september 2012.

    Glede na to, da je bogastvo podedovala in ga ni sama prigarala, se pa z njim zelo nažira, je njena izjava skrajno neokusna in žaljiva.

  • zcmr 08:51 02.september 2012.

    Lenuh je lenuh in ne bo delal, bo pa zelo fous vsakemu ki nekaj ima.Takih lenuhov ki cakajo da bodo drugi delali za njih je v sloveniji vsaj 100.000.Pijavke zajedalske cakajo drzavo in psujejo soseda ki dela po 14 ur na dan...

  • Andrej Kovačič 21:52 01.september 2012.

    odrasti, v vseh pogledih...... verjetno si otrok bogatih staršev Uroš..... tale baba ni nikoli s svojim delom prišla do tega bogatsva, je premlada

  • Sandi Miladić 02:19 02.september 2012.

    g. Dušan ne bit tako konzervativni, predvsem pa ne ostajat v času bivše yuge, vas bodo pokopali! :) Z polno žlico se je klanfalo (takrat), ne mi pa rečt da se ne da ker vam preprosto ne verjamem. Danes ona ...prikaži več lahko klanfa in ima za kaj klanfat vi in jaz pa tukaj debatiramo in smo lahko samo tiho. Ste dojeli kaj vam želim povedat?

  • Andrej Kovačič 21:53 01.september 2012.

    pa predebela!

  • Uroš Košir ヅ 21:12 01.september 2012.

    Pa sej v bistvu ima kar prav, veliko je takih tudi pri nas, ki so na socialni, ampak za čike in alkohol je pa zmeraj dost denarja.

  • Stolp 23:18 01.september 2012.

    Tisti ki hoče delati, ki je fleksibilen,se znajde, poprime tudi za kako drugo(morda manj plačano delo), v skrajnem primeru je pripravljen iti v tujino - tak se nima kaj bati pa če pride še taka kriza.Tisti ki se ...prikaži več pa zanaša samo na državo in socialo, ki je bo zgleda vedno manj, tak se pa upravičeno boji.

  • Sandi Miladić 02:15 02.september 2012.

    Andrej ne seri!!! Uroš ima prav in " he''s got the point"!!! Dejansko je tako! "ooh kako sem bogiiiii, oh kako nimam dnarjaaaa in službeee, jah nč grem na kavico v BAR in prižgem cigareto z kolegom." Takih je ogromno!!! ...prikaži več in tak samo nej mi ne joče da ni keša. Ko nima dnarja fehta druge ko ga ima ga pa zapravlja za take bedarije. Ne rečem za žurko, dogodke je treba "kulturno" proslavit. In teh je kar nekaj u življenju :D da pa kupuješ pivo in se ga napivaš sred tedna za kar neki, se mi zdi pa bolano! In veste dobro o čem govorim, ker s tem ne mislim na to da greš na pijačo z nekom in spiješ pač pivo tudi jaz ga, samo z odnosom!!! Pa srečno kajenje in zapivanje.

  • nina 07:52 02.september 2012.

    Prinas je tako,da tisti ki največ dela dobi najmanj in obratno to je skregano z zdravo pametjo sepravi,da vnaši državi ni več zdrave pameti.Voditelje imamo umsko prizadete ni nam pomoči.S Švice naj uvozimo sposobne,da nas rešijo naše izgnat na antartiko ...prikaži več še tam bi nam škodovali naboljše jih poslat na mars in tam pustit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.