Slovenija
312 ogledov

Napredujejo le najzvestejši

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lili Voglar 08:42 03.marec 2013.

    s 1.1.2013 je zaposlil še tajnico državnega sekretarja Špelo Belina,seveda brez razpisa.

  • tartufka2226 19:56 02.marec 2013.

    sem sem jaz tudi zvesta ,pa še meni zrihtaj službo

  • franke 19:56 02.marec 2013.

    HOJS ODJEBI TUDI TI IN NEHAJ ZAPOSLOVAT SVOJE SORODNIKE.BANDA.

  • graff 06:56 03.marec 2013.

    Pičkica je verjetno uporabila bogatstvo svojega mednožja in jezika, kako razumeti drugo zgodbo. da kriminalist, gospodarske kriminalitete, z fakultetno izobrazbo, že 4 leta zamrznjenim napredovanjem, delovnim časom po 200 in več ur na mesec, brez plačanih nadur in za 1.100 ...prikaži več evrov mesečno zaluži več kot 50% manj. Banda.

  • Žurnalček 08:21 03.marec 2013.

    Zabrišite najprej iz Sove nazaj na Mors vse , ki jih je tja spravil Plešeglavec. Potem dal z vsemi na Morsu , ki so zasedli položaje v zadnjem letu. Vse v Policiji dol in bivše gor. Le tako bomo barabi ...prikaži več vzeli vse vzvode , da bo enkrat za vedno pozabil na reševanje SLO z izrednimi razmerami- čitaj vojaški udar !

  • Oxxo 09:12 03.marec 2013.

    HOJS = največji škodljivec za MORS in SV!Pojma ni imel o vojski... vodovodar in cestar... - Preko noči pa super strokovnjak in minister. Če bi ostal - bi zafural vse, tako kot je s &CO; zafural zgubaški DARS.<br ...prikaži več />Za "njemu" in desnici zveste ovčice pa med in mleko...

  • Oxxo 09:14 03.marec 2013.

    Muca je ključ do "znanja", "uspeha" in predvsem denarja! Oklepa vsa vrata... Zajebe se lahko samo pri gay ključavnici.

  • graff 10:54 03.marec 2013.

    Dodam, vrh slovenske politike in RKC, s svojim zloglasnim OPS DEI, je ne glede na barve, največje gejevsko središče v tem delu Evrope. Tudi pedri tam gori odpirajo vse ključavnice, mi tu spodaj pa imamo zaradi svoje naravne heteroseksualne danosti, ...prikaži veči, zaprta vsa vrata, pač ne pašemo v ta smrad. Na nas je, da ta gnoj skidamo in očistimo Slovenijo.

  • ennanova 10:57 03.marec 2013.

    Aktivno proti korupciji in sprenevedanju politike, izjava za javnostPolitiki se še naprej sprenevedajo in zanikajo realnost; pravzaprav z njo nimajo več stika. Nočejo razumeti, morda pa so res tudi mentalno nesposobni, da bi bili zmožni dojeti kaj jim sporoča ...prikaži več ljudstvo. Nismo ovce, ljudstvo vam ne bo več nasedalohttp://za-misli.si/subkultura/825-aktivno-proti-korupciji-in-sprenevedanju-politike-izjava-za-javnost

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.