Slovenija
38 ogledov

Ne bodo dovolili deložacije

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atzz 19:34 13.marec 2012.

    A zdaj se je pa še ta kavbojc pojavil. On in njegovi šleperisti bo naredil red v državi...Je že res, da so sodniki norci, ampak vsak naj dela svoj posel. In očitno ne razume delitve oblasti - minister ...prikaži več nima v normalnih državah s sodiščem nič!

  • privat 21:15 17.marec 2012.

    tralala...dej napadi šrota ali zidarja...pusti male ljudi na miru..nič ti nočejo!! razumem te kot da ti je hrast v riti zrastel zaradi državne plače in posledično braniš taka dejanja sodnikov

  • francek 20:06 13.marec 2012.

    g.KLOBASA PRAVILNO RAZMIŠLJA, DOVOLJ IMAMO KVAZI STROKOVNOSTI NAŠIH SODIŠČ. PRI MALIH LJUDEH SO TAKO DOSLEDNI IN NATANČNI PRI VELIKIH RIBAH PA POVSEM ODPEVEDO IN PRIMERI PADEJO ALI PA ZASTARAJO. VZETI HIŠO VREDNO 120000 EUR NEKOMU, KI JE DOLŽAN124 EUR JE ...prikaži več NEDOPUSTNO. TOŽILCEM, KI SE SLICUJEJO PRI TEJ ZADEVI NA STROKOVNOST, PA JE POTREBNO PLAČO ZNIŽATI NA POLOVICO.

  • varan 19:42 13.marec 2012.

    In tako deluje mafija!!!Bojte se teh "pravičnikov"

  • Marjan Valič 21:20 13.marec 2012.

    jaz dam prau klobasi za 124 eurov nemorejo prodati hiše mojo jo nebi lahko jo bi samo tisto sikundo bi zgorela sramota kakšno državo imamotajkunom ki so toliko uničli panič

  • albert 21:30 13.marec 2012.

    G. Klobasa ali boste priskočili na pomoč še komu ali je to izjema.Vaskrsić je upal v javnost kje ste Janezi?

  • ak 00:02 14.marec 2012.

    Novinarje prosim, naj malo tudi sami raziščejo, in nehajo s temi sentimentalnimi in patetičnimi zgodbicami za lahko noč. Tudi Vaskrsići niso lih nedolžni in naj se predstavi celotna zadeva, torej tudi mnenje in razlogi druge strani. Če so se Vaskrsići ...prikaži več odločili prati gate v javnosti, naj ima isto na voljo druga stran. Mam že vrh glave tega patetičnega in enostranskega poročanja, pejte se poprat.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:03 14.marec 2012.

    Vse kar je bilo do sedaj objavljeno o tej zadevi govori v škodo tega modela,saj naj bi zavestno ignoriral vsa obvestila in pozive sodišča,kao,da se njemu ne more nič zgodit.Klobasa in njegovi mafijski vozniki naj pa rajš zase skrbijo ...prikaži več in poravnavajo obveznosti do države,da ne bodo na istem!!

  • privat 21:18 17.marec 2012.

    ak...mera vsega je mali človek..pa tudi bodočnosti! Novinarji se po mojem mnenju premalo borijo za malega človeka in poglej primer ,če so moje navedbe resničneˇ" POGLEJ KAKO MALI ČLOVEK ŽIVI" že vse so nam pokradli...malo si zgubila razsodnost in poštenost

  • privat 21:19 17.marec 2012.

    bomo se mi naših državnikov...naslednji smo mi ,za zgled pravijo....

  • pomen 19:44 13.marec 2012.

    Mislim, da, če od sodišč pričakujemo, da sodijo skladno s pravnim redom in pravno državo, moramo tudi dopustiti, da sama urejajo zadeve iz svoje pristojnosti. Samo tam, kjer je očitno, da tega ne delajo, je upravičeno zahtevati, da spoštujejo ustavo ...prikaži več in zakone.Glede na do sedaj objavljena dejstva in glede na to, da je podpredsednica vrhovnega sodišča odredila nadzor, bi se politika morala vzdržati populističnih izjav, dokler dejansko stanje ni raziskano. Še manj bi država smela dopustiti oviranje zakonitih dejanj uradnih organov. Deložiranec bo imel v primeru napake vso pravico terjati celotno odškodnino, država pa bo v tem primeru imela pravico terjati odgovornost sodnikov.Zaenkrat pa vse kaže, da je oblast nasedla nekomu, ki je dovolj glasen, da bo povzročil nadaljne razraščanje rakave tvorbe slovenskega gospodarstva in tudi zasebnih dolžniških odnosov - plačilne nediscipline. Spomnimo se: plačilna nedisciplina, ki so jo s pridom izkoriščali razni tranzicijski

  • se_eden 23:21 13.marec 2012.

    meni je pomenljivo to, da se je družina Vaskrsić kljub pravni pomoči ugledne odvetniške firme, nazadnje odločila za tak način pritiska. torej le ni vse tako kot prepričujejo javnost...

  • tralala 07:19 14.marec 2012.

    Natanko tako. Podpora Vaskrsiću pomeni podporo plačilni nedisciplini. Pa kakorkoli obrneš.

  • Stolp 20:37 13.marec 2012.

    Simpatiziram z Vasksićem ampak če mu pa ta mafija stopi v bran z blokadami cest, je pa v mojih očeh izgubil vso podporo.

  • Stolp 20:39 13.marec 2012.

    Z vsem kar je povedal se strinjam, vključno z zdravljenjem za to sodnico ampak kaj se ima on za vtikat sedaj. Ima pravico do mnenja kot državljan, kaj pa ima avtoprevozništvo s tem pa ne vem.

  • Alpin 07:15 14.marec 2012.

    Sej ne vedo kaj bi radi.. Klobasa dej ne klobasaj neumnosti. Drug mesec boste pa zopet jokali, zaradi plačilne nediscipline. Pot do tega, da ti zarubijo hišo je zeloo dolga. Čudno da niti v enem stavku niso omenili, da je ...prikaži več bil ta strošek sto in nekaj evrov neupravičen. Prepotentneži, nič drugega!!!

  • mirko 20:40 13.marec 2012.

    Delitev oblasti gor ali dol, dejstvo je da tako skorumpiranega sodstva, kot ga imamo v sloveniji nima nobena država v zahodni evropi.Če je bila narejena napaka v tem postopku je treba kaznovat odgovorne. Močno pa se mi zdi , ...prikaži več da je ta napaka bila narejena namenoma za korist nekoga na škodo drugega. Lopovi !

  • Fulmmer 22:49 13.marec 2012.

    Na POP TV so povedal, da mu je od bajte ostalo ene 4 jurje, vse ostalo je bil poba dolžan, tako da bil že cajt da stopi na mino....

  • Slovenija 20:12 18.marec 2012.

    Spoštovani Alpin moram ti le povedati,da se prvo prepričaj zakaj se gospod Klobasa bori.Je eden največjih borcev za plačilno disciplono.Merila sodišč niso za vse enaka. Ko imajo obrtniki od aprila leta 2008 od sodišča potrjeno. da jim neko ...prikaži več podjetje v prisilni poravnavi mora najkasneje do 05.12.2011 poravnati prvih 10% od zasluženih 100 tisoč eur.Danes smo pa 18.03.2012 pa sodišče ni niti dopisa poslalo, kaj šele, da bi temu podjetju prodali poslovno zgradbo na dražbi. Zato dajem gospodu Klobasi Andreju prav ko pravi, dasodišče lovi kurje tatove velike dožnike pa pusti pri miru.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.