Slovenija
40 ogledov

"Ne pričakujte meda in mleka"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marjetka Fideršek 18:43 19.november 2012.

    sita sem nenehnega pranja perila,kdo je kriv za nastalo stanje v Sloveniji, gospoda naj sede skupaj in izbere dežurne krivce,sicer pa vse afere vodilnih hitro potihnejo, bo že veljal rek, da vrana vrani oči ne izkljuje.Slovenijo bodo rešili delovni in ...prikaži večin pošteni ljudje, ne pa prikriti barabini brez vesti...

  • zavesten 19:44 19.november 2012.

    žabarji,srbaka ste volili in tudi vi ste to,je škoda besed o gnoj.u ki vas je nategni.l 100 na uro.ko boste to sprevidli ste mogoče lahko zopet slovenceljni.ne pojavite se na štajersko z svojimi tablicami,naj vas srbak živi in kraljuje nad ...prikaži več vami ....GOTOF JE....TUDIvaš srbak...

  • francek 19:52 19.november 2012.

    Slovenijo razdvajajo ex-komunisti katere bi morali z lustracijo po osamosvojitvi poslati na smetišče kamor spadajo, tako pa še danes paradirajo z rdečo krvavo zvezdo po mestu. Si predstavljate, da nemški sindikati divjajo po cestah z svastiko, tudi južni sosedje so ...prikaži več se zvezdi odpovedali, samo slovencelji še kar bluzijo z zvezdo, ki je po drugi svetovni vojni povzročila v Sloveniji masaker nad civilisti.

  • BorutK 17:27 19.november 2012.

    Kukr vem, bi blo prav "ne pričakujte medu in mleka". Rodilnik vam je španska vas a?

  • pravaresnica123 17:35 19.november 2012.

    KRIMINALC!PA MI BODI TI ZA ZGLED KAKO SE ŠPARA!!!Ti bi se pasel na mojih žuljih, jaz pa naj zate šparam. Malo morgen.Za en mesec bi te dal na moj dohodek (pa da bi še za družino ...prikaži več malo poskrbel) pa pol da vidimo kaj boš povedal.

  • Kier Nejnk 18:41 19.november 2012.

    Kdo vas je učil uporabe rodilnika? Janković?

  • feferon 12:53 22.november 2012.

    Ti Francek pa se vpraši kaj si volil, da imaš zdaj tako sranje. Pa vse niso komunisti krivi ampak gnili kapitalizem.

  • mph 19:31 19.november 2012.

    Dejstvo je, da s temi njihovimi "ukrepi" možno samo pričakovati drastično poslabšanje. Dokler ne bo uničil šolstva, zdravstva, ... in vsega, se ne bo ustavi. Istočasno bo ustvarjal novi svet, ki bo p njegovem okusi, kjer bodo poučevali izključno njegovi ...prikaži več učitelji in vse ostalo. Ene vrste Kitajska in Ruska revolucija (in še ostale), samo po Janševo. Učil se je pri vse večjih diktatorjih sveta.

  • Notsocommon 20:38 19.november 2012.

    Človek nas je vse skupaj označil za popoldne debile! 4 leta (!!) so že tega kvazi "varčevanja" in v 4 letih smo vsi mi skupaj tako nesposobni, da še samih sebe ne moremo preživljat? Vedno večji dolg (ampak z manjšo ...prikaži več hitrostjo narščanja??) naj nam bo v veselje?!Razen v politki še nisem videl delovnega mesta, kjer bi lastniku firme rekel da so obeti odlični, saj njegova barka sedaj malenkost počasneje tone, pa da te ta ne bi v isti sekundi odstavil!

  • mph 19:33 19.november 2012.

    Enostavno dejstvo je, da Sloveniji ni pomoči, dokler ta prodomobranska drhal ne izgine enkrat za vselej.Pa tudi sicer od verjetno druge svetovne vojne ni bilo take razdvojenosti, kot jo ta stvor povzroča.

  • mph 19:32 19.november 2012.

    Zakaj bi na svojih žuljih, če lahko na naših. Kdo ve, kaj vse ima naloženo v tujini, da se je fijakal zastonj z letalom je pač po nesreči priletelo v javnost.

  • feferon 12:51 22.november 2012.

    Pa zategn ti pas i.iot. Probi živet s 400 ali 500 eur, tudi če si cel življenje pošteno delal.Seveda , je.e se vam, ko pa imate naložen gnar čez mejo, tu pa cvilte narodu naj zateguje pas.NE GRE VEČ. ...prikaži več ČE NISI SPOSOBEN PEJD DRUGAM.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.