Slovenija
52 ogledov

Nekaj predlogov, kako lahko podprete policiste pri stavki

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JackD 18:36 19.november 2015.

    Ne seri. Če bi imel posnetek, na katerem se vidi, da prekrška ni, bi lahko sodbo izpodbijal na sodišču. Nobena beseda še tako vplivnega policista ne more premagati posnetka...

  • Papaja Popi 16:52 19.november 2015.

    Malo morgen, da bi jih podpirali.Če bi vsaj preganjali to kar on predlaga.

  • Marko Rossi 17:10 19.november 2015.

    Be..................ak

  • JT_Thomas 17:25 19.november 2015.

    Jaz osebno že v osnovi tako vozim. Problem je v tem, da sem bil kaznovan s strani policistov za NEOBSTOJEČ PREKRŠEK (imam posnetek) v vrednosti 640€. Zaradi tega policistom NITI MALO NE ZAUPAM VEČ.

  • erikkk 18:16 19.november 2015.

    ne podpiram !Dokler je pr nas nevarnost terorizma... begunska kriza .. ki se lahko prelevi v vojno moj NE !Stavka bi morala bit kazniva ko v državi vlada izredno stanje se ne sme stavkat ...

  • alojz1 18:55 19.november 2015.

    Lahko stavkajo, lahko. Saj cerar vsak dan ponavlja, da smo najbolj varna država. Kdaj pa naj torej, če ne sedaj.

  • En Stot 19:50 19.november 2015.

    1. Imam vinjeto za levi pas2. Imam bluetooth v avtu3. Meglenke prižigam v megli.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 23:36 19.november 2015.

    Erikkk ne bodi no tako strog. Saj ne stavkajo, tako, da bi bili mi ogroženi!! S 'stavko' samo želijo povedati, da so jim kratene pravice in da se od njih prepogosto preveč zahteva!

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 23:42 19.november 2015.

    Policisti so naši sodržavljani!!!!!

  • En Stot 19:59 19.november 2015.

    Takšne erkkke bi morala država po kratkem postopku vpoklicati v rezervo in poslati na mejo za najmanj 3 mesece, brez malice, brez sanitarij, s spalno vrečo v mrzlem šotoru in predvsem brez plačila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.