Slovenija /slovenija/crna-kronika
54 ogledov

Nekdanjega policista oprostili obtožbe umora

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 15:42 28.avgust 2015.

    Če res ni krivec Milan Volgemut, ki so ga obtožili umora ptujskega gostilničarja Franca Klinca, če to drži, potem je potrebno zapreti policiste, ki so delali na tej zadevi, pridobivali lažne in prirejene dokaze in tožilce, ki so hoteli za ...prikaži več zapahe spraviti "poštenjaka" in "nedolžnega čoveka" !!! Res komično, kaj slovensko pravno znanje vse premore !!

  • Avatar gujdek
    gujdek 19:57 31.avgust 2015.

    Tako, sedaj pa so na vrsti odškodninske tožbe. Zahtevam, da jih pokrije tisti, ki je naredil napako. Jaz ga z davki plačujem pošteno, naj tudi oni delajo pošteno in odgovarjajo za svoje (ne)delo...

  • Avatar gujdek
    gujdek 20:06 31.avgust 2015.

    Spodaj sem dvakrat namalan zato, ker sem tukaj novi in nisem vedel, da aplikacija dela tako vratolomno. Se opravičujem...

  • Avatar gujdek
    gujdek 19:57 31.avgust 2015.

    Tako, sedaj pa so na vrsti odškodninske tožbe. Zahtevam, da jih pokrije tisti, ki je naredil napako. Jaz ga z davki plačujem pošteno, naj tudi oni delajo pošteno in odgovarjajo za svoje (ne)delo...

  • kapibara 15:42 29.avgust 2015.

    Pa vse to se je že pokazalo v Patriji..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.