Svet
13 ogledov

Nemci dvomijo v sposobnosti svojega komisarja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:38 01.oktober 2014.

    tist k pričakuje 100% varnost elektronskih naprav povezanih z internetom je totaln naivnež. pričakovat da lahko narediš gole slike pa da ti jih noben ne bo ukradu je totalna bedarija. nemogoče je 100% zavarovat to. In ja štekam ga. Stari ...prikaži več sj so si sami krivi slavni po en stran ker sploh delajo gole fotke. Pač pričakujejo neko hudo varnost nekje kjer to ni mogoče in tja celo shranjujejo svojo intimo. mediji itak napihnejo pol vse.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:55 30.september 2014.

    Ima povsem prav, človeška neumnost je brezmejna, kar potrjuje tudi odziv medijev, ki ravno na tej neumnosti najbolj služijo.

  • valerijakregar 18:56 30.september 2014.

    kok se bodo smejali šele naši kuri !!!!!!!!!!!!!!!!

  • maresem 19:02 30.september 2014.

    Prav je imel!

  • maresem 19:03 30.september 2014.

    Naša kura ima dobre noge...

  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 19:26 30.september 2014.

    Ne razumem... pa saj je prov povedal...

  • mokmelk 19:32 30.september 2014.

    'Imamo Evropsko unijo zato, fotografije slavnih oseb? Je to prioriteta Unije ? ' je kontra - vprašanje, ki bi moralo biti zastavljeno.

  • mokmelk 19:32 30.september 2014.

    ...da varuje...

  • Kranjica 20:37 30.september 2014.

    Prav zanima me, če ga bo gospa Merklova branila, češ da je treba biti državotvoren.

  • mirko 21:03 30.september 2014.

    Očitno so tudi mnogi komentatorji neuki o informacijskih tehnologijah, kar se tiče varovanja zasebnosti. V poduk neukim: jaz te posnamem na nudistični plaži z mobilnim telefonom, ki zajame sliko v HD resoluciji, ustvarim na You tubu lažni profil z ...prikaži več tvojimi podatki in video objavim kjer si ti popolnoma goli. A, kaj pa sedaj ?! Policija lahko dobi samo moj IP, ne pa moje ime in priimek.

  • majdas 22:51 30.september 2014.

    ... ga je treba naredit neumnega in mejčken prizadetega ... Pa je pametno povedal. Moja mami nima pojma o internetu, pa me je učila, da moraš vedeti, kje kaj govoriš in počneš ... Razum imaš zato, da ga uporabljaš !

  • dd1307 22:42 30.september 2014.

    Ne v bistvu so ga vsi zanalašč narobe razumeli. On govori o golih slikah, ko se ljudje sami slikarijo in jih potem to nekdo ukrade. Se pravi slikajo se sami doma in te slike hranijo. Tukaj ni govora o tem, ...prikaži več da te nekdo slika na nudistični plaži. In s tem, ko si na nudistični plaži -javnem kraju, se strinjaš z vsem. Tudi s tem, da te nekdo poslika, čeprav ne bi smel. Leta 2014 smo, zelo primitvno je pričakovati, da bo nekdo obvarovan pred vsem kot v nebesih. Treba je gledat in razmišljat realno.Tako da se strinjam z njem in zelo dober stavek je povedal: ..da obstaja meja do katere je možno zavarovati človeka pred lastno neumnostjo. In le-te je danes mnogo na pretek. Smo v svetu neumnih ljudi v glavnem. Tistih nekaj % potem drži balans, da je vsaj približen razvoj - in obstoj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.