Slovenija
4547 ogledov

Nenavaden incident v portoroškem hotelu: Slekel se je in ...

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Gustl
    Gustl 10:56 08.marec 2024.

    Temu se reče popolna sprostitev ;)

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:07 08.marec 2024.

    Baje se je drl, "glupi davki, vsem bom jajca strl."..

  • Idioti 00:43 09.marec 2024.

    K smo mi delal štalo po Portorožu , so nas pa zaprl do streznitve ! Pa še položnico poslal !

    • Idioti 00:54 09.marec 2024.

      No in nisem plačal . Pa me pred barom Turist , ko sem parkiral na sredini sedaj krožnega , včasih parkirišče ob 1h ponoći, gleda policaj s pločnika , ki je bil ograjen , ker so zidal RTV. Pa me ...prikaži več gleda, pa me gleda , men sumljiv in pridem do njega , ter ga vprašam , če je kaj narobe . On pa men a ste vi TA pa TA , jaz frapiran , kako me poznajo na PP Center , reče , vi niste plačali kazen iz Portoroža . Če je ne plačate do ponedeljka. pridem po vas. Rejonski miličnik iz glave poznal stanov. četrti

    • Idioti 01:00 09.marec 2024.

      Pa je pršu v službo ob 1h uri in me odpeljal na PPCenter . Od tu naprej je pa še boljša zgodba , najprej sem jim lahko ušel , ker so pozabili zakleniti steklena vrata , Ko smo prišli na ...prikaži več Pavšetovo sta bila v petici še dva . Eden v zeleni kamgarnasti obleki je enga zaklal v samskem domu pri klavnici , drugega so pa dvignel iz Turista, ker je imel 9 mesecev zapora zaradi smrtne nesreče in se je vračal iz Nem. domov , ni pa vedel za tiralico .

    • Idioti 01:24 09.marec 2024.

      Moram povedat naprej. Ta v zel. obleki, v svetlozeleni srajci in temnejši zel.kravati, je zaradi živčnosti, ko se je streznil, hodil kot ranjeni lev po celici. In mene takoj vpraša ta iz Nem., šta misliš kolko će dobit, jel da ...prikaži več 8 godina kar pomeni , da ga je jebal v glavo odkar sta skupaj . Jaz sem se bal, da ne pokonča še naju ,ma neće šta ti je, možda 6 meseci za tež. pov. ako onaj preživi ako mrkne bome jedno 3 godine . Ovaj mene pobija i opet naglašava svoju kaznu od 8g . Hrana makaroni super

  • rd2dmk2 18:51 08.marec 2024.

    a ni vpil alah akbar.

  • Ender3 12:02 08.marec 2024.

    Temu se reče eksibicionizem in sodi med seksualne devijacije. Mediji pa to tretirajo kot incident..

    • luccifer 18:55 08.marec 2024.

      Levak ender3 se ga je spet v kleti nažru do konca in imel levo seksualne devijacije. Pripis: Policija ni napisala, da je pri uriniranju po avtomobilih zraven kričal in tulil kot zverina-- Živeli Janez Ivan Janša in Živela SDS.

    • linlina 09:43 09.marec 2024.

      Lucifer, ti si budala.

  • andrija 04:58 10.marec 2024.

    glede na cene v hotelu je ostal še brez gat

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:08 09.marec 2024.

    A je spet kaka TikTok igra

  • Naklonsky 16:30 08.marec 2024.

    Tip je spoznal, da ga je naci Taubi nategnil in išče notranjo sprostitev. Hudo je hudo … pa še huje bo!

  • slavauk22 11:31 08.marec 2024.

    verjetno je bil spet lucky...........on se res čudno vede in komentira

    • Ender3 11:59 08.marec 2024.

      On saj ve kaj dela, prikletniki to delate kot boti..

    • slavauk22 12:42 08.marec 2024.

      boti ste vi rusofili plačani iz strani putina danes si dobil 500 rub!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 13:16 08.marec 2024.

      Lahko bi vedel da se to plačuje v kriptu..Sam dobim za vsako repliko iz kleti kot je tvoja po 0,0020 BTC in vsako tematsko objavo po 0,02 BTC...

    • Idioti 01:41 09.marec 2024.

      luckyss@ A sendvić tud ?

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 04:07 09.marec 2024.

      tudi.... https://www.gourmetfoodstore.com/markys-osetra-karat-gold-caviar-malossol-farm-raised-12443

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.