Slovenija
152 ogledov

(Ne)samokritično poletje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • markus 12:41 14.junij 2015.

    Malo bom morda zašel s teme, vendar res se preveč poudarja ženska lepota, kako morajo biti ženske lepe... A moški pa smo lahko zavaljeni prašiči, z "bojlerji" spredaj, neobriti, neurejeni, smrdeči ali kako? Verjeli ali ne. Ravno tako se razumejo ...prikaži več članki o lepotnih trendih. Češ, bog ne daj, da ima ženska kako kilco preveč, kakšno dlačico preveč, za moškega pa nobena "lepotna napaka" ni nesprejemljiva... Dejansko mediji delajo ženske zafrustrirane, ker promovirate anoreksične manekenke - "obešalnike". Ni zdravo biti debel, prav tako pa ne presuh.

  • Skippy 20:59 13.junij 2015.

    Tista na naslovni sliki je že predebela ...

  • Marija Eržen 20:55 16.junij 2015.

    tako je smejka, ni bolj trapaste pojave, kot je 40, 50 letnica s krilcem nad koleni in pretesni majčki.

  • smejka 10:54 14.junij 2015.

    To,z samokritičnostjo se strinjam....pa čeprav sem ženska in daleč od lepotice pa tudi "zdrave" ,sem si nabrala kilograme,ki jih pa ne razkazujem (vsaj ne gole) naokoli.Tudi podhranjene niso ne lepe,niti zdrave-ampak TO VELJA TUDI ZA MOŠKE!!!!Osebno me motijo tudi ...prikaži veči "zdrave" 40 in 50-letnice,ki pa se oblačijo kot najstnice.Čeprav lepe,našemljene v najstnice,menim,da niso zdrave.Prav je,da se opozarja na zdrav način življenja,samo prosim,naj velja za oba spola,da ne bo obveljalo: "Moškim je dovoljeno biti pijani,neumni,grdi,debeli......ženske pa nujno vsaj lepe"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.