Slovenija
56 ogledov

Nesreča balona: zgodbi reševalca in gasilca

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • karpo 18:51 24.avgust 2012.

    ...in o takšni tragični nesreči se pogovarjamo naj joški od LaToye in ali ima 86-letna vojvodinja ustrezen bikini. Halllloooo!!! Bizarno, patetično, predvsem pa morate tale portal malo preurediti in ga očistiti vseh rumenih novinarskih smeti. In vi, dragi moji novinarji ...prikaži več na Žurnal24, bi se tudi morali malo zamisliti. Pa vedeti bi morali, da sta se dva plavokrvneža sprla?!

  • Mio Mondo 17:37 24.avgust 2012.

    čestitke za hitro in častno posredovanje vsem ekipam ob tako hudi nesreči,svojcem umrlih pa izrekam iskreno sožalje.(doma sem nedaleč stran od kraja te nesreče okamenela sem takrat,za vedno bodo prizori ostali v mojem spominu).

  • mark10 18:35 24.avgust 2012.

    gospod novinar, vsa čast za strokoven naslov članka. Nisem zasledil kje se da glasovati? Ali se ubogim ljudem pokaže sočutje na takšen način, ali se je treba poigravati z človeškimi življenji preko spleta?Katastrofa od portala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.