Slovenija
244 ogledov

Neveljavna vozniška, avto zasežen

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 16:08 16.julij 2011.

    IDIOTI, kaj ima veze vozniško dovoljenje z vozilom???? KRESALOVA a ima veze jebač s tvojim telesom????

  • mima-šiš 16:25 16.julij 2011.

    idiot si lahko kvečjemu ti, pa še neizobražen. Vozilo je v teh primerih sredstvo, s katerim je bilo storjeno kaznivo dejanje. Verjetno so ti zasegli vozilo pa si malo jezen in žaljiv. Meni osebno je to svetovno ker ne kršim ...prikaži več CPP, nimam posla s policijo vozim po predpisih in mi je prav lepo ko spravljajo norce, pijančke in drogeraše s ceste.

  • allstarr111 06:26 17.julij 2011.

    Zala po novem velja kot si omenila, kaj pa če imaš še starega, ki ti poteče čez leto dni ?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:10 16.julij 2011.

    S tem,ko modelu,ki nima vozniškega dovoljenja vzamejo vozilo,so v večeini primerov preprečili,da bi se ta isti model še naprej vozil po Slovenskih cestah in bil potencialni prekrškar in bog ne daj še morilec!Prav je tako,samo naj nadaljujejo in bodo ceste ...prikaži več očiščene norcev takšnih in drugačnih!

  • allstarr111 06:42 17.julij 2011.

    Itak najbolš da te policaj kar prime za roko in pelje za cesti ter usterli v tilnik, račun za metek pa pošlje svojcem, ki jim spotoma pobere še vse prihranke in nepremičnine.ssPa kaj je s temu človekom, a si na ...prikaži več Kitajskem ali kje, mislm če ti je všeč represija pejt tja, se niti uscat ne boš upal brez da bi koga uprašu, eni ste pa res čudaki.Zdej pa tko, to da pobirajo lastnino in jo prešajo je višek kršenja ustave, tam je člen o nedotakljivosti premoženja, ne more ti kr en kurac pobrat avto zato ker si bil brez izpita ipd. sploh pa ne tujega vozila. Kot drugo je pa tole precej megleno in možnost za zlorabe na 1001 način, kako ti veš da bodo avto sprešali, kako veš da ga ne bodo prodali po delih ipd. al pa kako boš dokazal da te lokalni policaj mrzi in ti je nalašč dal zasežt avto ipd.No dragi moji, zdej se pa pripravite da ko bodo odvzel vozilo nekomu ki nima gumjastega hrbta in je recimo nekdo ki ima dostop do orožja-eksploziva mogoče celo tanka, rec

  • Avatar Zala
    Zala 08:56 17.julij 2011.

    Od leta 2000 se izdajajo vozniška dovoljenja z veljavnostjo do 80 leta starosti voznika/voznice. Razen tistih, ki morajo zaradi zdravstvenih razlogov le-tega podaljševati vsakih 10 let. Torej, za zdrave je10 letni limit je že mimo, se ti ne zdi? <br ...prikaži več />Po zakonu, ki velja še iz ranke Yuge, pomeni neveljvno vozniško dovoljenje kakor, da si brez izpita. In, če si brez izpita, ne smeš upravljati vozila.Zakaj se ne oglasi tisti, ki so mu zaradi "neveljavnega" vozniškega izpita odvzeli vozila. Verjetno zato, ker ga sploh ni imel ali je imel prepoved vožnje in mu je to njegovo početje že prešlo v navado. Glej, po novem ali se bo držal predpisov kakor vsi mi ali bo pa vsakokrat plačal kazen in ostal brez vozila.

  • allstarr111 10:47 17.julij 2011.

    No glej ti si pač zagovornik represije, pač dejmo ga prasca zajeb-at kokr se le da. Po drugi strani pa vsi tebi podobno misleči ne vidite ene stvari, da bo čez nekaj časa popolnoma normalno če bo nekdo namesto da ...prikaži veča bi policaju ustavil, raje užgal rafal po policiji in oeljal mimo. Ker nekateri in ni jih malo se s tem enostavno ne bodo sprijaznili. Poglej v USA imajo smrtno kazen, policaj te lahko ustreli že če samo narobe stopiš, imajo rigorozne kazni ipd. In a je kej manj kriminala, umorov je tolk da zvečer ne smeš na cesto ker te lahko ubijejo za par dolarjev al pa k si kakega mulca narobe pogledal. To se obeta tudi pri nas, če bo šlo tko naprej. Pač kar seješ to boš požel, z represijo ni še noben nikamr prišel, kr poglej mal okoli sebe. Folk ima vsega tega kaznovanja že čez glavo, kazen za to, kazen za ono, vsak teden neka nova prepoved in kazen. V bivši Yugi nismo imel tolk preovedi pa vsi znajo povedat kako smo bili v totalitarnem režimu. Kje smo pa zdej ? V plicijsko su

  • pupika23 21:06 23.avgust 2011.

    Ali je med komentatorji mogoče kdo, ki se mu je to zgodilo? Zanima me, če je, in če mi lahko pove, kako je bilo potem po zasegu vozila? Ali se mu je to zgodilo prvič in ali je dobil vozilo ...prikaži več nazaj po sodni obravnavi?Vsak odgovor bi mi prav prišel, ker se je to zgodilo prijatelju in sploh ne veš na koga se obrniti za nasvete oz. odgovore. Najlepša hvala! LP

  • 1111 17:35 16.julij 2011.

    ...o o o...a sem te užalu???...dej si malo preber kazensko in prekrškovno sfero...ti si pa tako pameten, da bolj pameten ne moreš bit...top of the pop!!!..pa še nekaj zlato...nimam problemov ne z cpp ne z zvtcp...ampak malček premisli...me zanima če ...prikaži več bi tvoja mami, spregledala, da ji je poteklo vozniško, med tem policijska kontrola in vozilo se zaseže...pa bodi zdaj pameten?! ...

  • SMOKIE 00:55 03.januar 2014.

    Kakšen mesec nazaj, sem imel prometno nesrečo z pobegom, neznani voznik mi je poškodoval avto in pobegnil.Poklical sem policijo, ki trenutno niso uspeli priti na kraj dogodka in sem se vrnil domov. čez kakšno uro so prišli k meni na ...prikaži več dom in opravili zapisnik, pri katerem so ugotovili, da mi je vozniško dovoljenje poteklo, tudi sam sem bil presenečen. Povedal mi je, da mi bo moral vozilo zasečti in tako so tudi naredili, z vlečno službo so odpeljali avto, ker niti nobeden ga ni smel peljati niti moji domači ne!!!! Nato sem jih prosil, da ga naj vsaj dvignejo moj brat oz. mama, ki imata vozniško...NISTA SMELA, zakaj ne ne vem!!!??? avto sem lahko dvignil sam, ko sem si podaljšal vozniško dovoljenje...!!! P.S. četudi si izposodiš avto in ti je vozniško poteklo, bo avto zasežen in ga tudi lastnik nebo mogel dvigniti ampak oseba, ki si ga je izposodila in si mora vozniško podaljšati za dvig avtomobila...!!!

  • Avatar Zala
    Zala 16:53 16.julij 2011.

    Neveljavno vozniško pomeni lahko; da mu je bilo že odvzeto in izrečena prepoved vožnje. Verjetno še nimaš vozniškega izpita in ne veš, da bi ti vozniško dovoljenje veljalo do 80 leta starosti, tako, da ga ni več potrebno podaljševati. <br ...prikaži več />Torej, če mu je že bila izrečena prepoved vožnje ali izpita sploh še nikoli ni opravljal, ne sme voziti. Alora, take je treba spraviti s ceste in odvzem vozila je že eden od načinov.

  • širhakl 22:04 16.julij 2011.

    ZAČASEN ZASEG - TRAPARIJA.ŠE ISTI DAN U PREŠO.NI VAŽN ČIGAV JE,OČKOV,MAMIN,KOLEGOV ETC.PA DA VIDMO HEROJE.

  • 1111 17:41 16.julij 2011.

    zala...če ne bi bilo če, bi na sekretu peli....ne moreš metat vse v isti koš...imaš prau...nimam še izpita...želim si pa, da me ti podučiš v teh vrlinah...verjetno obvladaš v nulo...

  • Avatar Zala
    Zala 23:11 17.julij 2011.

    ozek D. / danes, 10:47 No glej ti si pač zagovornik represije, pač dejmo ga prasca zajeb-at kokr se le da.------------Ne, prav gotovo ne zagovarjam represije. In kazen za prometni prekršek ni nakoga zajba...., ampak sankcionirati. Ni mi ...prikaži več jasno, zakaj te postopki in kazni tako vznemirjajo? Mena prav nič. Niti ne vem zneske za posamezne prekrške, še manj se mi sanja koliko kazenskih pik dobite za posamezni prekršek. Niti ne pomislim, da bi se mi lahko zgodil odvzem vozila, skratka kaznovalna politika prometnih prekrškarjev se me ne tiče. In veš zakaj ne? Zgolj in samo zato, ker spoštujem predpise in to je vse. Vse, ki smo pridobili vozniški izpit so enako učili, kakor v šoli in kakor v šoli, ko eni ne izdelajo razreda, ter ga ponavljajo, je tudi v prometu, napakam sledi kazen. A, dovolj bodi o tem. Predlagam, da se držiš predpisov in policisti ti bodo predstavljali samo "okras" ob cesti, mogoče jih še opazil ne boš več. Tudi ne boš več spadal med

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.