Slovenija
31 ogledov

Neznanci porisali hišo predsednika ustavnega sodišča

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 21:30 26.december 2012.

    kaj pa je pričakoval, da ga bo izigran obubožan narod častil? Naj bo vesel, da jo je odnesel s čakami po hiši in ne na njemu. Ta pravo bo, ko se bodo policija in tožilci obrnili proti takim pravnikom in ...prikaži več si bodo zaščito plačevali, namesto, da jim jo še mi plačujemo za njihove zablode.

  • depresija 21:50 26.december 2012.

    Tako je! Ko sem prejšnji četrtek gledal tega veleuma, kako v odmevih na tvslo poskuša obrazložit (opravičit) odločitev ustavnega sodišča, bi skor bruhnu sam seb v usta, tolk me je pokrivil.. banda! še eden na majerjevi plačilni...

  • graff 08:48 27.december 2012.

    Jaz pa mislim, da je kriva ,,rumena kravata,,!

  • prosti.strelec 07:35 28.december 2012.

    Da se razumemo, ne odobravam kock in packanja po zidovih različnih politikov, ampa imam občutek da se z temi posameznimi ekscesi poskuša razvrednotiti ljudi, ki protestirajo proti samovolji in aroganci trenutne politike na Slovenskem. Vsi ki se zgražate nad vsem ...prikaži več tem, pa v razmislek, kam ste pripeljali to politiko, da se to dogaja. Vi POLITIKI ste se prvi začeli deliti na vaše in naše, potem se ne čudite, da ste sedaj skupaj v istem dreku, ko ljudje zahtevajo vaš ODSTOP !

  • t16 23:17 26.december 2012.

    hvala bogu da se najde vsaj eden dober novinar na nacionalki (bergant), ki upat direktno vprašat nekoga, ki je soodgovoren za zelo pomembna vprašanja v naši državi.

  • xy 23:21 26.december 2012.

    no rumena kravat SS (sds) VSE POVE

  • Darko 05:48 27.december 2012.

    Če se prav informiran in ne zadet od rdeče ideologije in pesti alla Lukšić potem je US z 8 glasovi odločilo in enim proti.

  • Darko 05:49 27.december 2012.

    bivši predsednik turk ga je potrdil in vse ostale sodnike, a ti je jasno BIMBO u depresiji

  • Pepe007 06:52 27.december 2012.

    Tak znake je lahko narisal samo nek "revolucionar".Revolucionarni način "demokracije". Kdor ne misli enako kot mi, ga je treba odstraniti. Kdor ima več kot mi, mu je treba vzeti. Če ima več zato, ker je sposobnejši , ga je ...prikaži več potrebno odstraniti. Potem pa smo pač 60 let zaostajali za okolico... Spet se lahko ponovi.

  • stela 07:17 27.december 2012.

    Manjka mi najbolj kritična varianta: kdor ima več, ker je goljufal ....in tisti, ki so to omogočili....

  • stela 07:20 27.december 2012.

    Zagovorniki referenduma povejtemi, kako bi se lahko ljudje kvalitetno odločili o teh dveh vprašanjih??? A tko kot o volilnem sistemu??? Vse ima svojo mejo

  • privat 08:29 27.december 2012.

    brez velikih procesov sojenja današnjih političnih veljakov ne bo uspelo Sloveniji...vse drugo vodi le v pogubo Slovenije in Eu-ja. Grčija ,Španija ,Italija ,Polska,Slovenija...in druge nedemokratične države bojo doživele kaos..

  • dragec 08:40 27.december 2012.

    Škoda, da so uporabili črno barvo, bolj bi bilo, da so poslikali z rdečo barvo!

  • privat 09:49 27.december 2012.

    nekateri so mislili ,da niso krivi??

  • depresija 14:58 27.december 2012.

    in kaj ma to veze ker urac ga je potrdu? važn je, kakšne strela zdej, ko je na funkciji! veleum Darko...

  • drmr1980 19:07 27.december 2012.

    SMRT FAŠIZMU, SVOBODA NARODU !!!

  • timslum 22:23 26.december 2012.

    Hvala lepa populističnemu in žaljivemu igorju e. bergantu za njegov primitiven in sramoten pogovor v odmevih s prof. dr. Petričem.Če bi bil bila RTVSLO normalna TV, se kaj takega ne bi zgodilo, če bi se, pa bi se ...prikaži več TV nemudoma opravičila in odslovila berganta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.