Magazin /magazin/vip
11980 ogledov

Nika Prusnik o RTV-jevem šovu: Ko odslužiš, te zavržejo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • partizanka 13:36 07.avgust 2017.

    pridno študiraj, tega ti ne more nihče vzeti

  • Janez_53 17:49 07.avgust 2017.

    Vladek, ti si bumbar! KAKO HUDIČA PA BI BILA ŠESTNAJSTLETNICA ROJENA POD RDEČO ZVEZDO? Velika večina starejših, ki smo bili rojeni "pod rdečo zvezdo", se tega ne sramuje, kajti to je naša zgodovina, ki je tisti s križi ne bodo ...prikaži več nikoli izbrisali! In "pod rdečo zvezdo" delavci niso hodili na Karitas in Rdeči križ po hrano in najnujnejše potrebščine, kot morajo sedaj, če hočejo z družino kolikortoliko preživeti skozi mesec! Danes je delavec namreč le strošek nujno zlo, ki se tajkunom mota pod nogami

  • wingspan15 14:29 07.avgust 2017.

    Meni je to kar nekaj. Čemu takšno razočaranje, saj se kandidati sami prijavijo v tovrstne showe. Nihče jih ne sili. In seveda so ti namenjeni gledalcem. Čimveč jih je, tem bolje zanje. Nikoli se ne gleda na korist udeležencev.

  • Avatar Leon
    Leon 16:13 07.avgust 2017.

    Draga moja Nika,preveri kako je kaj s pedigrejem tvoje družine ? Nekateri se rodijo pod srečno zvezdo ,drugi pa srečnim staršem ! Včasih se vprašamo, kako uspeva to Miški, Mojci, Jadranki,Ljerki ,Marku ...............pa seveda Staretu ,ki nima pojma o športu ...prikaži več .Glavo pokonci Nika , ti si lepša ,pametnejša in predvsem mlajša pred katero je še bleščeča kariera .

  • igorgeus 13:39 07.avgust 2017.

    Tako je danes v službi. Nismo več v socializmu.

  • vladek 16:22 07.avgust 2017.

    Nisi se rodila pod srečno,beri,rdečo zvezdo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.