Svet
23 ogledov

Nizozemci izgnali turško ministrico, letalu ministra prepovedali pristanek

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 13:28 12.marec 2017.

    Itak, enako je z iračani sirijci in še kr nekaj nacijami, doma se vse razbežalo, na tujem ko se nakako situirajo pa takoj začnejo delat iSTO sranje zaradi katerega imajo doma situacijo kot jo imajo. Se pravi zbežali so VEN ...prikaži večN iz VOJNE v kateri se niso hoteli boriti, a v EU so pa takoj RATOBORNI in hudo opasni ter grozijo vsemu in vsakemu, doma pa sam glavo dol pa gassaaa na EU meje in jokat, vidi kaki samu ubog daj mi socijalku in stan da se bom lahko udeleževal demsonstracij v tvoji deželi :) SAMO ENA SMER, NAZAJ

  • mph 21:41 12.marec 2017.

    Sem levičar, pa me je sram današnjih levičarjev. V Yu en ne bi prestopil meje neavtorizirano, pa smo imeli levico na oblasti. Dober bit je eno, neumen pa čisto nekaj drugega.

  • Papaja Popi 10:08 12.marec 2017.

    Tako se to dela.Samo mi jim lezemo v rit.Si zamišljate, kaj bi Turki naredili, če bi Nizozemci hoteli prirediti zborovanje v Turčiji ?

  • wolf.ata 11:12 12.marec 2017.

    vse po hitrem postopku izgnati domov v Turčijo,prepoved zborovanj po Eu za vse muslimane in pika,Franciji,ki je dovolila zborovanja,pa se bo to maščevalo,prepovedati vse te njihove,rute,hidžabe in vse ostalo nesnago od te teroristične vere,naj to nosijo doma,kot tudi njihove navade ...prikaži več po Eu nimajo kaj iskati

  • maresem 11:21 12.marec 2017.

    Bravo Nizozemci... naj zgledi sledijo še drugje.

  • Žurnalček 13:47 12.marec 2017.

    Vse čestitke moji Dači ! Gonte tega Hitlerja z Bosporja v Azijo , ne pa ga vabiti v Evropo !

  • Žurnalček 13:49 12.marec 2017.

    Isto delako tudi Srbski in Hrvaški politiki ko obiščejo uradno SLO !

  • mph 21:40 12.marec 2017.

    Skrajnji čas je, da EU stopi skupaj proti temu zelo nevarnemu klovnu.

  • valerijakregar 15:43 12.marec 2017.

    s haubo na glavi si sama ne upam niti na svoje dvorišče, ta pa kar po svetu.....................BRAVO NIZOZEMCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kapibara 18:26 12.marec 2017.

    Žal Francozi NISO :-(

  • Žurnalček 20:22 12.marec 2017.

    Vsi smo mi Nizozemska !

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:17 12.marec 2017.

    Pozivam evropsko košarkarsko zvezo, da odpove Eurobasket, ki bi moral v septembru potekati v Carigradu!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:32 13.marec 2017.

    ko pa glih žurnal berejo

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:56 12.marec 2017.

    HALO!?!?! Vsaka država naj svojo propagando obdrži na SVOJIH tleh. Če so se Turki preselili v tujo državo, nimajo kaj mahat s svojimi zastavami na tuji deželi. Če jim je pa tako ljubo, gredo pa lahko nazaj. Kaj če bi ...prikaži več VSAKA država za svoje državljane v VSEH državah prirejala podobne scenarije? To bi bil TOTALEN kaos. Si predstavljate Kitajsko, Indijsko, Korejsko ali Ameriško propagando (ne na TV, ampak realno, na ulicah, trgih...) v VSEH državah, kjer živijo njihovi državljani?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:24 12.marec 2017.

    "Cavusoglu se je sicer za prihod na Nizozemsko odločil, čeprav je Nizozemska nasprotovanje njegovemu obisku izrazila že pred dnevi."Veš da si nepovabljen pa še prideš. Pol se pa čudiš pa si užaljen ko te ne sprejmejo. Jao jao...kaj ...prikaži več tem Turkom ni jasn... zdej se delajo užaljence... Grdo. Res se grejo manipulativne igre.

  • wolf.ata 14:29 12.marec 2017.

    berem tam na 24.ur,da v Neaplju levičarska drhal protestira proti desničarju,ki je proti priseljevanju migrantov itd.,ja in ti levičarji so poškodovali 28 policistov in metali molotovke,razbijali,ja,prepovedati vse kar je levo in povezano z g.Sorosom,kateri to plačuje,vse te protestnike poslati skupaj ...prikaži večj s migranti nazaj v Afriko in na drugi strani proti Siriji,Iraku,Iranu,Kosovu,Albaniji,Pakistanu itd.,ne bo mira dokler se ne vrne te ljudi nazaj domov,pa naj tam-doma razbijajo,če imajo kaj ali pa naj poprimejo in si zgradijo domove,svoje mošeje in naj v svoji veri uživajo dol doma,pa najse tam koljejo in posiljujejo,pika.P.s.seboj naj vzamejo vse te levičarje

  • Avatar čavez
    čavez 16:56 12.marec 2017.

    Vso to muslimansko sodrgo sterat iz EU.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.