Slovenija
454 ogledov

NLB in NKBM višata tarife za fizične osebe

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 08:25 08.september 2016.

    Pa ista pesem. Enormne kredite dobijo taki, od katerih pričakujejo bankirji korist (poslovna skrivnost) !!Pa Dimic, pa Cvikl .............(pa mislim, da so to "male ribice" - g*upiji )...................... Na banki pa "SAMI NEDOLŽNI" ko dajejo kredite brez kritja. In ...prikaži več zanimivo, še nobenega z banke niso UČUZILI !Pa NPU naredi "premetačino" v banki pa se oglasijo žideki (oz. njihove podrepne muhe) iz ECB in minister odstopi (iz osebnih razlogov ??? - pa ne me fopat)

  • valerijakregar 13:16 07.september 2016.

    hvala bogu, da obstajajo še druge banke !sicer pa ni daleč dan, ko bomo za čuvanje svojih prihrankov, bankam še plačevali !trend že gre v to smer.

  • bojovi 14:26 07.september 2016.

    Kako si drznejo, naj nam raje vrnejo dena,r ko so ga talale tajkunom in mi smo morali odplačevati zaradi Janšizma in njegove butaste slabe banke. FUJ! GOLAZEN! No zdaj vem, ko bo končno služba padla na NLB res ne bom odpiral računa.

  • Ferluci 20:21 07.september 2016.

    Je preprosto, dejstvo pa je, da bodo temu sledile slej ko prej ostale banke.

  • Peter Hutson 21:23 07.september 2016.

    Banko bi bilo potrebno prodati strateskemu lastniku ze 15 let nazaj! In tisti ki je to prvi zelel, je letel iz vlade! Tako banka ostaja drzavna, dela izgubo, le to se pokriva z visanjem storitev, kar lepo placujejo ovce! Isto ...prikaži več je z Telekomom, ki so ga zeleli prodati leta 2008 (takratna vlada JJ) pa so strici ukazali NE! Zakaj ? Ker so na Telekom prisesani razni lobisti,odvetniki,svetovalci ipd....na leto se tako porazgubi na destine mio eur!!!

  • mucek4 10:39 07.september 2016.

    Rešitev je preprosta. Menjaš banko.

  • Tupamaros 11:45 07.september 2016.

    Kakorkoli se obrneš imaš rit zadaj.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:57 07.september 2016.

    Mi smo se za vas zapufal k norci vi nam pa tkole vračate. Mrš!

  • YaKo 16:17 07.september 2016.

    Ne vem če veš, ampak NLB so spraznili strici iz F21.

  • Peter Hutson 21:19 07.september 2016.

    Ne seri. Nastej mi samo enega predsednika uprave NLB ki ga je nastavila vlada JJ! Sicer pa se trenutno na NLBju pase D.Kos ki za eno uro dela dobi 250 eur! Slab milijon na leto, da ne dela nic. Obraca ...prikaži več fascikle, tiste katere strici dovolijo. Sicer pa, le kaj so old boysi (Zemljaric,Kocjancic...) v teh dneh poceli na vladi?

  • Peter Hutson 21:20 07.september 2016.

    Pa se danes jo praznijo!!! To je njihova hisna banka!

  • Zmago 21:41 07.september 2016.

    No ne vem za tiste ki prisegate na tujce NKBM in priključena PBS sta ..................... le čigavi (glej key people) ....... sami jevreji. https://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Global_ManagementZa nameček malo pogooglajte, kaj so že pokopali........etc.... etc....

  • blueone 00:32 08.september 2016.

    Ne tako enostransko gledat. Izvrtal sem tale članek https://dnevnik.si/1042721584

  • kapibara 07:41 08.september 2016.

    Nimaš nič gor...

  • kapibara 07:43 08.september 2016.

    Na Triglav si pozabil..

  • dragec 08:40 08.september 2016.

    UDARIMO PO BANKAH IN ZAVAROVALNICAH

  • Zmago 14:17 08.september 2016.

    Glej ga. Če je takrat SDS imel v mislih tako slabo banko, kot so jo potem levaki "realizirali" potem sem jaz ......... bicikl !!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:07 07.september 2016.

    Kar se tiče slabe banke: Kar so desničarji začel so levičarji dokončal.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:39 08.september 2016.

    Govorim o slabi banki ne o NLB-ju. Sama ideja slabe banke je zanič. Dajat zgubačem denar da ne crknejo je vedno najslabša ideja kar jih je. Poglej si Muro. In ta ideja dajat v vrečo brez dna je zrasla na ...prikaži več JJ zelniku. Levičarji so pa tok debili da so to speljal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.