Slovenija
31 ogledov

NLB za svetovanje več kot pol milijona

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 21:28 19.februar 2013.

    Blaž Brodnjak, sin Stanislava Brodnjaka, ki je v Mercatorju spravil v žep veliko miljonov eurov...preizkušen Jankovićev kader.Jabolko ne pade daleč od drevesa. Sposobni samo za polnjenje žepov brez dela. Fuj nesnage...

  • iravadi 06:25 20.februar 2013.

    Se pravi: Jaz, predsednik uprave banke plačam nekomu 580.000 eur, da najde nekoga bolj sposobnega od mene, kateri me bo zamenjal...al kako ???

  • Ronald Reagan 21:45 19.februar 2013.

    samozavestni, brezkompromisni, brez kančka sramote in strahu...ampak takim se včasih dogaja tudi jarek

  • oberman 21:48 19.februar 2013.

    Zgleda da živim v tem Bandostanu, zato da mi stalno kradejo

  • westal 05:06 20.februar 2013.

    Politikom, ki odločajo svetujem naj si pogledajo kako so v Islandiji rešili probleme z bankami in naj nehajo hlapčevati kapitalu in poslušati velikim korporacijam. Slovenci smo hoteli SAMOSTOJNO SVOBODNO Slovenijo.

  • stela 06:44 20.februar 2013.

    Izjemno dober povzetek!

  • Zvonka Facija 07:38 20.februar 2013.

    Od kdaj pa nas politika posluša???

  • dragec 08:43 20.februar 2013.

    Ne, kolega. jaz sem predsednik uprave in nisem sposoben, da iz lastnega okolja najdem dobre svetovalce, iščem jih oddrugod in jih lepo plačujem (iz davkoplačevalskega denarja), da mi svetujejo. TO JE STARA NAVADA NAŠIH VODILNIH V DRŽAVNIH FIRMAH.

  • varan 19:49 19.februar 2013.

    Vam je sedaj bolj jasno zakaj želijo privatizirati vodne vire v Sloveniji.Voda je zadnje neoplenjena javna dobrina Slovenije.Z njo si bo nekdo poplačal tisoče dolgov, tudi 76.000 "espejev"

  • titty 19:53 19.februar 2013.

    Ogabni!! Vsi so iz istega gnezda!! Res me zanima, če je njegove domače kaj sram?

  • Lavdan 20:07 19.februar 2013.

    Zanima me, če kdo vidi konec tem lumparijam. Ali v tej ubogi državi ni več nobenega resnega človeka, ki mu nebi bila prva misel, ko ga nekam postavijo, kako se bo lahko okoristil. Res smo bedni.

  • maresem 20:44 19.februar 2013.

    Vso to lopovsko bando bi morali strpati na Goli otok in tam pustiti brez vode in hrane!!!

  • Delavec 21:02 19.februar 2013.

    Treba bi bilo zagnati gibanje,ki bi pozivalo ljudi naj zapustijo to banko. Naj gre ta banka tja ,kjer bi morala pristati že pred davnimi leti. Prišparali bi vsaj dve miljardi evrov.

  • gornik 21:37 19.februar 2013.

    Partijski smrkavci se niso nikoli obnesli v firmah . Nikoli delali ,razcartani,in filani z razkošjem ne zna vrednotiti in spoštovati denar. Ko ga vidi vzeti in zapraviti,to je njihovo znanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.