Slovenija
486 ogledov

Nore testne hitrosti v mobilnem omrežju

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • davidoff 19:43 24.maj 2017.

    Telekom Slovenije ima v ponudbi trojčke prek mobilnega omrežja (paket Top Trio Brezžični) že skoraj dve leti :)

  • Ronald Reagan 07:22 25.maj 2017.

    Spet ena Telemachova finta v levo...brezveze.Eno leto sem bil na telemachu in povem, da je sranje. Prekinja, šteka, trokira,...Sem se vrnil nazaj na Simobil (A1) in je spet vse OKpa ni mi telefon trokiral...še vedno je isti...da ...prikaži več se ne bi kdo na aparat zgovarjal

  • Harrison 07:33 25.maj 2017.

    Kaj ko bi najprej ušimal to LTE sran*je, ki če nisi v centru ali ne stojiš od oddajnikom ni vreden pol ku... Če že nadgrajujete brzino, potem nadgrajujte še dolžino oz. domet, da bomo imeli tudi drugi kaj od tega. ...prikaži več Ne pa da sedaj ko imam LTE, mi še 3g ne potegne več tako kot včasih.

  • jnovak 08:34 25.maj 2017.

    povezavo do članka/raziskave prosim. Ker dejansko delam raziskave s frekvencami pri katerih naj bi delovalo 5G omrežje pa so vse krave na vasi še kul...

  • jnovak 08:35 25.maj 2017.

    ful si pa revež če imaš najboljši telefon, nerazumevanje tehnike in tehnologije pa kaže na lastno omejenost, ne pa na nategovanje s strani operaterja.

  • Dixon 08:43 25.maj 2017.

    Meni pa lih A1 nikjer kjer se gibljem ne potegne. Telemach pa zaenkrat brez problemov. So porihtali omrežje in nimam težav.

  • wolf.ata 11:16 25.maj 2017.

    jnovak ,govorim na splošno,ne da imam jaz najboljši telefon,ja in vse kar sem napisal je res,ker se brez daljnogleda vidi bazna postaja in ne vleče Lte-4g več kot 42/25Mb/s in ne 150/50 kot bi lahko telefon,čeprav vem,da naj bi realno ...prikaži več vleklo cca.70/25 ampak naj to v paketu napišejo,da je možno samo toliko,pika

  • wolf.ata 12:07 25.maj 2017.

    jnovak,ja delaš ti raziskave kje na Lj.Polje ,he,he,ker pravi strokovnjaki se ne oglašajo tukaj gor na tem forumu,oni so tiho in vlečejo denar od nas ovc,če že vleče kje dobro,vleče okoli oddajnika,se pravi ,da jih muči domet,kot pravilno pravi g.Harrison,to ...prikaži več pa pomeni,da bi morali posejati te bazne postaje malo bolj po celem terenu,ne samo po večjih središčih,moje laično mišljenje

  • wolf.ata 22:34 24.maj 2017.

    ja,potem pa svizec zavije čokolado itd.,vse en sam nateg,imamo najboljši telefon,imamo najboljši signal,smo najboljši na trgu,ampak ko greš surfat ti od 150/50Mb/s potegne samo!!!!!! max.42/25Mb/s ,ker kot pravijo na "vseh" operaterjih,da je to oglaševana hitrost,ja čisto zavajanje kaj češ,včasih pošlješ ...prikaži več sms,pa bi mogoče prej prišel na sam kraj,kjer je dotična oseba,je pa to sam tehnik od operaterja rekel,da če imam 40/25 da je to super,pravi več nas je na "liniji" bolj počasi "vleče" prenos podatkov,pač razdelijo med nas vsakemu malo muzike,češ damo ti 3,5,8 ali 15gb potem jih pa naštrikaj če jih lahko,vse je krivo od telefona do slabega signala do preveč strank trenutno na enem mestu-oddajniku signala pa to,malo sutra,so včasih rekli,vse en sam nateg,pa je isto in pri Telekomu,A1-Simobilu,Telemachu in ostalih operaterjih,nateg,kakšna hitrost neki,hitrost pobiranja denarja,nam revežem

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:11 24.maj 2017.

    O ne.... sm mislila da bodo vzeli resno tista opozorila iz Skandinavije, ko so jim krave popolnoma znorele, postale agresivne ipd, ko so testirali 5G, 200-500 stran so bile antene. Očitno jim je vseglih za zdravje ljudi in živali - ...prikaži več samo da se prodaja, da je vse brezžično, da je čim večja številka hitrosti (če povprečni človek rabi al pa ne...) ipd...

  • maresem 07:09 25.maj 2017.

    Ne vem kateri idiot ti je dal minus a očitno nekdo, ki je bil predolgo blizu takega oddajnika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.