Slovenija
29577 ogledov

Noro, varčevanje lahko kar ukinejo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kontrahan 07:12 04.september 2017.

    Banka kot banka, nategne te tako ali pa tako.....

  • Skipi 11:53 04.september 2017.

    Torej lahko sedaj svoji banki napišem : " Spoštovani ! ker se več ne strinjam z fiksno obrestno mero izpret 3 let, ki ni vzdržna odstopam od pogodbe oz. se spremeni na obstoječo fiksno obrestno mero". Me zanima če bodo ...prikaži več tudi to upoštevali.

  • cogocogo 10:49 04.september 2017.

    danes z bankami ni za imati opravkov ,,depoziti so res neobrestovani a ko sam vzames kredit pa cetudi je to samo prekoracitev limita te oderejo kot zajca ,,,temu bi se reko pokvarjenost bankirjev a tajkunasi krediti so pa v redu ...prikaži več krediti so pa v redu njim pa moramo komintenti na racun izgube obresti resevati kozo ,,ZATO IMAMO VSI KOMINTENTI PRAVICO IN DOLZNOST VRECI KAMEN V VSAKEGA TAKEGA TAJKUNA ,,, upam da se cim prej zgodi ulica ,,no tudi banke lahko lepo gorijo ,,,

  • MaloNor 08:57 04.september 2017.

    To pa je novica za varčevalce v frankih. Tudi za njih "predmetno kreditiranje(varčevanje) ni več skladno z razmerami na trgu". Bravo banke! Strel v koleno.

    • jakec1575 14:26 04.september 2017.

      Čakte, ko jaz vzamem kredit, sprejmem riziko poslovanja v celoti nase, in me banka lahko obere do gat, ko pa banka daje varcevalne produkte in obresti pa ne nosi rizikov na trgu, ceprav ima 1000 zaposlenih, ki hodijo tja v ...prikaži več sluzbo zato, da vejo kaj se bo zgodilo v naslednjih 2 letih. A ste vi nori. Ma boljs je meti v stunfu. si ob obresti, ki so pa jalove pri trenutnem trgu.

    • jakec1575 14:28 04.september 2017.

      Pri tem, da zaradi kreditov ni sel v zapor en bankir. pred zid bi jih bilo treba. Spoznal sem nekaj podizvjalacev, ki so imeli po 5 10 zaposlenih in so zaprli, ker jih velike firme niso placale in so jim ...prikaži več banke porubile vse. Ljudje so delali samomore, ampak noben banikr pa ni sel v zapor. tisti, ki so podpisovali nekrite zadeve so za pred zid, kar se mene tice. ker so ubijali posredno.

    • blueone 19:43 04.september 2017.

      Jp tisti, ki je dajal nekrite zadeve naj tako odgovarja kot na Islandiji.

  • rogixl 07:43 04.september 2017.

    Neresnost banke, da sklepa varčevanja za nedoločen čas. Varčevanje je po mojem nekaj drugega, kot vodenje računa.

  • JONIJONI 23:18 04.september 2017.

    Kako pa kaj krediti v švicarskih frankih??? A tam lahko komitent prestopi na ugodnejšo obrestno mero, ker so razmere na trgu povsem drugačne od tistih v času sklenitve kreditne pogodbe??

  • joze52 12:01 04.september 2017.

    @skipi.. lahko.. seveda moraš prekiniti pogodbo in vrniti kredit..

    • Skipi 19:41 04.september 2017.

      Seveda ampak naj pa plača dodatne stroške ki s tem nastanejo.

    • joze52 22:36 05.september 2017.

      problem je, ker odstopiš od pogodbe. pomeni, da moraš vrniti vso preostalo glavnico. PO današnjem tečaju seveda ... dodatni stroški so ob tem pljunek....

  • joze52 11:21 04.september 2017.

    To je to kar CHF varčevalci trdimo, ko začnejo ljudje pametovati, da v kolikor bi šel tečaj v obratno smer bi pa bili tiho.. banka ima VEDNO izhod kadar gre njej na škodo. VEDNO. In v primeru varčevanja je o.k. ...prikaži več kar se pa kreditov tiče pa ne?

  • marko16 08:46 05.september 2017.

    Da ne bo zavajanja !meni so ukinli 12 mesecno varcevanje-ni bilo za nedolocen cas !

    • kapibara 15:06 05.september 2017.

      Men, pa 10 letnega namenskega varčevanja NE , in to z 5% mero :-) Depozit na 3 leta mam 1.4 % - letno Drugo varčevanje , je bil pa lani, donos 8%

    • joze52 22:39 05.september 2017.

      Banka ima vedno backdoor. BS s svojimi navodili v bistvu to producira...

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:02 05.september 2017.

    Ne vem kaj se grejo banke. Tudi meni na varčevalnem računu, kjer je več kot 1.000 EUr dajo na ti mesece 1 cent obresti. Katastrofa. Očitno bi bilo potrebno,da ko dobiš plačo na račun, dvigniti ves denar iz računa, potem ...prikaži večm pa naj banke živijo kakor vejo in znajo....

    • kapibara 15:05 05.september 2017.

      Ja ? A ne delaš tako ? !

    • joze52 22:37 05.september 2017.

      To bi bilo edino parvilno. Ljudje bi morali 15. v mesecu na banko in vse pobrat iz računa.. Upokojenci pa seveda 1.

  • Avatar praufo
    praufo 20:04 04.september 2017.

    prišparan dnar je verjetno najbl ziher v banki, ampak čudno je da bi nekateri še služili, mogoče z obrestmi, ... tisti, ki služi, je banka, ki rabi samo 10% keša kritja, za vse kar posodi, ampak to ni poceni, krediti, ...prikaži več krediti, ... ne vem tele valute in špekulacija, pa eni so kupoval dolarje, pa franke, ... splača se pri velikih zneskih, ampak če maš pa kredit, si pa v vsakem primeru siromak, zakaj? ja vrnit je treba, najprej obresti, pol pa glavnica

    • joze52 22:38 05.september 2017.

      @praufo frankov nismo kupovali...tudi banka jih ni.. jih samo računa CHF kreditojemalcem ;)

    • Avatar praufo
      praufo 14:18 06.september 2017.

      pa kdaj ti je banka kaj naredila zastonj? oni bi zaračunal ležarino za tvoj dnar, čeprav ga posojajo in mastno služjo z njim ... chf je pa zgodba zase, cena valute se pač spreminja in spet mora banka naredi kaj ...prikaži več za svojo korist ... in pri vsej koristi se zgodi še bančna luknja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.