Avto
23110 ogledov

V službo s kolesom, za njim pa na kolesu še varnostnik in spremljevalni avto

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malarin 08:52 18.oktober 2022.

    Alexander Van den Bellen avstrijski predsednik hodi v službo peš z malico v nahrbtniku, brez palice, policajev, varnostnikov . . . Slovenija zbudi se ! ! !

  • leonardo 07:54 18.oktober 2022.

    To mrcvarjenje novinarjev in brezvezno nakladanje kandidatov je vzrok, da tega sploh ne gledam. Kar je važno za nas državljane (bistvo) vidim na Svetu. Vse ostalo je zame nepomembno. Vsekakor pa ima vsak svoje mišljenje. Kako pravijo: Sto ljudi, sto čudi!

  • rd2dmk2 08:27 18.oktober 2022.

    povejte mi en nakupovalni center, ki ima sredi centra železniško postajo ? povejte mi koliko je relacij kjer so usklajeni vozni redi vlakov in lokalnih avtobusnih linij ?kakšna je možnost preprostega prevoza kolesa z vlakom ? povejte mi vasi, ki ...prikaži več so 10 km oddaljen od mest pa nimajo rednih avtobusnih linij do prvega mesta in recimo do nakupovalnega centra v tem mestu. zakaj se avtobusi ne izdelajo na način, da bi lahko imel nakupovalni voziček in tega direktno na avtobus ?

    • h4ck3r 09:12 18.oktober 2022.

      to sem že sam nekaj časa nazaj omenil, da je pri nas problem usklajenost javnega prevoza in pogostost. Če zamudim en avtobus ali vlak, imam naslednjega šele čez uro ali še več. Vmes nekaj prestopov in tako namesto 40 minut ...prikaži več znese skoraj 4 ure!!! Pa veste da mi ne pade na pamet, da zapravim še en "šiht" na javnem prevozu. Sicer pa glede na usmeritev danes, je glavna težava v tem, ker pač ni dovolj dobička.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:23 18.oktober 2022.

    Takole bom rekla, lahko predsedniški kandidati nabijajo o zeleni energiji in ne vem čem vse, verjamem pa prav nobenemu ne kaj dosti. Za te zadeve mi je edini verodostojen Kordiš. Vsi ostali so samo eni fejkerji, ki flancajo samo zato, ...prikaži več da bi bili izvoljeni. Pa predsednik Slovenije itak nima neke hude besede, je bolj sam sebi namen.

    • Kiha_Mordiš 15:23 18.oktober 2022.

      Socialni podjetnik Kordiš? Hahaha. Pravkar ti je pred nosom ukradel 8.000 subvencije za svojo socialno firmo. Pa ja raje voliš mene.

  • Avatar lopov
    lopov 16:35 18.oktober 2022.

    če ma čisto vest lne rabi varnistikov... če je pa lažnjivec in lopov pa ja.. z tem izkazuje da ni zauoanja vreden

  • dare326 13:59 18.oktober 2022.

    Ni res, da je Slovenija edina brez dirkališča. V Švici so bile moto dirke prepovedane od leta 1955. Bodo pa Švicarji ukinili prepoved.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.