Magazin /magazin/lepota-telo
260 ogledov

Nova barva las znane Slovenke vas bo vrgla na rit!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 16:33 15.avgust 2016.

    Mene je na rit vrgla že debela napovedovalka z modrimi lasmi. Sedaj me nič več ne more presenetiti. Rit imam vedno zavarovano z blazino, za vsak primer trapastega obnašanja naših super napovedovalk na TV.

  • Aleta 21:10 15.avgust 2016.

    Ne vem zakaj, ampak se mi kot oseba ne dopade.....

  • mymind 21:14 15.avgust 2016.

    Uf, res... samo da nje ni vrgla na njeno debelo rit :(

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:49 15.avgust 2016.

    Men čist isto zgleda k prej. A zdej k se prebarva je kao drgač in je kao to že avtomatsko preobrazba al neki? Ahhh....brezveze.

  • Janez_53 23:12 15.avgust 2016.

    Tako spletkarske in samovšečne ženske že dolgo nisem videl! Predolgo je glumila in se napihovala v Masterchefu!

  • Majazmaja 08:40 16.avgust 2016.

    Nekajkrat sem gledala Masterchefa in bila popolnoma osupla nad njenim nesramnim, samovšečnim, samopoveličevalnim in hinavskim karakterjem. Ženska je poosebljena zloba. Ljudi žali zavestno in z namenom, da si polni svoj bolan ego. S pojavom v showu si je naredila sramoto ...prikaži več in antireklamo in dvomim, da je požela veliko simpatij - mogoče samo pri takih ki so enaki kot ona. Glede las pa: če se z drugim ne moreš promovirati, si slikaš rit v kopalnici ali pa spremeniš barvo las. To sta pogoja, da se pojaviš v slovenskem rumenilu.

  • Aleta 08:55 16.avgust 2016.

    Bravo!

  • nergač 09:59 16.avgust 2016.

    Ir. K. ti in tvoja kolegica A.Fetiš pejdte raje šolo narest do konca, da ne boste pisarile takih oslarij po portalih. Misliš, da če omeniš "znano slovenko" in rit je že za objavo...folk pa itak vse prebavi? Je pa res, ...prikaži več da ti ni treba iti delat, dokler te plačuje kdo za tole....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.