Zdravje /zdravje/otrok
6592 ogledov

Nova, zelo pomembna študija o cepljenju

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 15:47 27.september 2021.

    No,ta je pa lovska!!!

    • Ender3 17:16 27.september 2021.

      pantani res je, dobro plačana lovska zgodba na uradni strani omenjenege publikacije. So omenili kakšne referenčne vrednosti Igg in kakšna je njihova, časovna vrednost. Toliko o vrednosti In verodostojnosti takšnih študij, ki jih plačujejo proizvajalci.

    • mph2 17:22 27.september 2021.

      @ender, to si poglej, da boš vedel od kot izvira ta tvoja antivaxx norija, pa se teh člankov, intervijujev, ... spomin iz tistih časov, ker me je zmeraj zanimala medicina in podobno, samo imena sem že pozabil. Tukaj boš našel ...prikaži več vse vzroke tvoje bolezni: https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174795220?s=tv

    • Ender3 19:05 27.september 2021.

      mph2, deja vu, hvala ! Veš nisem antivkser, že za to, ker sem bil v mladosti cepljen proti nalezljivim boleznim, potem sem cepil druge, kot del službe in poklica. Ampak nikoli ne bi cepil ljudi na njihovo lastno odgovornost, željo, ...prikaži več bog ne daj, proti njihovi volji. Ta bolezen že po naravi ne potrebuje cepljenja, morda zgolj za zaščito starejših in kronično obolelih, podobno, kot to velja pri gripi.

  • Avatar MS
    MS 16:19 27.september 2021.

    pantani! Naj ti nekdo prevede da ne boš zamenjeval znanstveno ustanovo za vaško lovsko društvo! ====> American Journal of Obstetrics & Gynecology MFM ====> Maternal-Neonatal Transfer of SARS CoV-2 IgG Antibodies among Parturient Women Treated with BNT162b2 mRNA Vaccine during ...prikaži večng Pregnancy ==> Omer NIR, MD, Anat SCHWARTZ, MD, Shlomi TOUSSIA-COHEN, MD, Yaniv LUSTIG, PhD, Gili REGEV-YOCHAY, MD, MPH,Yoav YINON, MD, Published:September 18, 2021DOI:https://doi.org/10.1016/j.ajogmf.2021.100492

  • rd2dmk2 20:37 27.september 2021.

    https://www.rtvslo.si/slovenija/smrtnost-porodnic-primerljiva-z-razvitimi-drzavami/78260

  • rd2dmk2 20:45 27.september 2021.

    da pa ne boste brali samo težke strovne članke , pa predlagam malo lahkotnega branja.. finance 24.9.2021 intervju z osebo iz BioNtecha..pa povejta, kaj vam je bilo v tem članku najbolj zanimivo..da oseba iz Biontecha priporoča 3 odmerek, FDA pa ...prikaži več ga odsvetuje mogoče ? da.. ah kaj bi vam kvaril užitek, kar sami preberite.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 15:16 28.september 2021.

    Spet članek, ki poskuša pri ljudeh doseči to, da bi se odločili za cepljenje. Pogrešam pa podatek, kdo je naročnik članka.

  • bobubob 16:03 28.september 2021.

    Velika večina jih 'preboli' neopazno, nekateri opazno, mali del pa se znajde v bolnici. In sedaj naj bi 'popravljali' čudovito delujoč imunski sistem večine zaradi onih imunokompromitiranih? Butale na Butale, ne na kvadrat. Vedno je bilo tako, da so tiste, ...prikaži več ki so imeli težave, zdravili z zdravili. Ivermectin dokazano (na desettisočih obolelih) učinkuje na že obolelih, deluje pa tudi preventivno. Ampak mi smo v EU in ta t.i. 'nestrokovne' pa čeprav učinkovite metoda - zavrača. Business first.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.