Slovenija
104 ogledov

Novi časi, nova televizija

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MeršolLingvist 10:31 25.april 2012.

    Ta relacija je zelo lepo vidna. Zdaj ga je začel motiti tudi Siol, ker gresta tam Urbanija in Gerič.

  • Trsten 15:42 25.april 2012.

    Taki, ki osebno žalite ali sokomentaorje ali politike nazivate z razno raznimi fašističnimi vzdevki niste vredni, da vas kdo spoštuje. Ste pezdetki, ki ne razmišljate s svojo glavo. Možgane vam je že zdavnaj oprala rdeča golazen.

  • Trsten 15:32 25.april 2012.

    odstranil so novico, da gre Požar v Indijo. Naj povzamejo novico, kaj počne Rop.

  • polonamov 08:55 25.april 2012.

    Spoštovani,na vaš stil komentiranja sem vas opozorila, ker niste izrekali samo pikrih besed, ampak tudi take, ki kršijo slovensko ustavo in so v nasprotju s kazenskim zakonikom in sem vas zato dolžna opozoriti. Tudi vnaprej bodo takšni komentarji, ne ...prikaži več glede na to, na katero politično opcijo se bodo nanašali, odstranjeni in avtorji opozorjeni.

  • tralala 09:25 25.april 2012.

    aha....'ne glede na to, katero politično opcijo'. O toleriranju določenih komentarjev sva se že pogovarjala. Najdite še en moj prispevek danes, sem vam nazorno prikazal selektivnost brisanja. Škoda, portal je centimeter od kloake, pozareport imenovane.

  • polonamov 09:42 25.april 2012.

    Spoštovani,vsak se sam odloča, kateri medij bere. Če vam naš ni všeč, vas nihče ne sili, da ga berete.

  • tralala 09:45 25.april 2012.

    Zelo odrasel odgovor, ni kej.

  • Nesrečni 10:47 25.april 2012.

    Zaradi takih odgovorov so propadali portali in odgovorni uredniki. Se vidi kam vas vleče.

  • brlejc 13:25 25.april 2012.

    Katera pa je ta "huda" Polonca? Pa ne tista "izpod lipe"?

  • bojovi 14:21 25.april 2012.

    Ajoojj iz RTVSLO prihaja na Siol TV. To bo še ena zanič televizija, a Siol ni izučilo do sedaj kako beden program ima RTVSLO.

  • bojovi 14:23 25.april 2012.

    "da prispevki, ki niso v sozvočju z aktualno vlado, niso zaželeni."Aha Ivan že ukazuje kaj se lahko piše in objavlja o njemu in kaj ne. DOL Z JANŠIZMOM!!!

  • bojovi 14:26 25.april 2012.

    Tudi kršim če napišem DOL Z JANŠIZMOM!! To sprašujem, če kršim da potem spremenim, da drugače napišem.Hvala

  • bojovi 16:51 25.april 2012.

    Tebi pa je opral možgane podli Kaplar skupaj z RKC in ne vidiš kdaj te peljejo k vodi kot ovco.

  • nina 23:45 25.april 2012.

    taki politiki sami hočejo,da se jih žali,glede na njihovo kulturo in obnašanje do državljanov to je diktatura,kot je še ni bilo v celi zgodovini,še premalo se jih žali,Zaslužijo še hujše.

  • tralala 07:47 25.april 2012.

    Navkljub mojemu 'pisalnemu embargu' bom povedal svoje.Na Žurnalu ni nič drugače. Napišeš kakšno pikro/resnično o demagoški svetleči pleši in že imaš Polonco na mailu. Bravo, temu jaz rečem profesionalizem!

  • MeršolLingvist 10:21 25.april 2012.

    Kje imate pa ekskluzivno novico o tem, da gre Požar v Indijo? he, he, he dober vas je

  • MeršolLingvist 10:23 25.april 2012.

    Sicer je pa Žurnalova usmeritev zelo jasna, primerna pač temu, kdo ga vodi - brat Darijana Koširja, ki se je blamiral z Urško Čepin In zdaj skuša Žurnal diskreditirat Požarja.

  • MeršolLingvist 10:21 25.april 2012.

    Ja, res zelo zrel odgovor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.