Zdravje
15578 ogledov

Novi podatki: Število okužb še kar raste

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovro4 10:14 13.september 2021.

    Naj gredo v rit s svojimi številkami. PCR test, he, he. V USA ga ukinjajo, ker je sranje, s 1.1. 2022 ga sploh ne bodo več uporabljali, naše barabe pa kar težijo. Pri 35 CT je točen le še 3%, ...prikaži več naši klovni pa, TUP, meni nič, tebi nič, kar 40. Točnost? 0, niente, zero, nada ! Bedarija.

    • krnekina12 10:23 13.september 2021.

      Lovro, spet si pozabu tablet vzet! Nastimi si opomnik no.

    • Bastardusan1946 11:08 13.september 2021.

      A tvoji sosedje so same barabe, si ti kolovodja teh bedakov

    • Kirka 09:18 14.september 2021.

      Sem ravno razmišljala, ker nekaj smrkam, da bi se šla testirat. Sedaj, ko je epidemija, ki ni razglašena, v zagonu, so začeli najbrž vrteti 45 ciklov in bom ziher pozitivna (bodo prav prišli še ostanki virusov iz moje mladosti). 10 ...prikaži več dni bom v karanteni, potem grem pa lahko na kavo, če bo še kakšen lep dan, pa ene nogavice kupit. To je življenje!

  • Avatar pantani
    pantani 12:31 13.september 2021.

    Ma honte se u tri krasne banda!!!

  • Avatar Syn
    Syn 10:18 13.september 2021.

    In še bodo rastli, če se cepljeni ne bodo rabili testirat. To pa res ni nič novega.

    • krnekina12 10:25 13.september 2021.

      Taki kot si ti se v drevo zaletijo z avtom, pol se pa na vrtnarja pizdijo zakaj ga je posadil tam.

    • bi_ba 10:51 13.september 2021.

      Ti testi ne kažejo ničesar, izmišljene številke pozitivnih pa še manj. Spremljejte raje koliko je vsak dan novih pacientov v bolnicah ZARADI KOVIDA in ne drugih bolezni, pa koliko jih je bilo odpuščenih. Pa ločeno po cepljenih in necepljenih. Ti ...prikaži veči podatki so enostavni in edini kažejo na kaj. Vse ostalo je blef in manipulacija za ovce.

    • Avatar Syn
      Syn 10:58 13.september 2021.

      krnekina12, seveda ja. Brihtna si ko' želva. Daj še malo me prosim razsvetli.

    • krnekina12 11:16 13.september 2021.

      bi_ba, zdej ce si ti zatiskas oci kot en mulast 8 letni otrok (delam krivico otrokom zdej), to se ne pomen, da podatki niso resnicni. Res, pa kolk ste stari vi s temu obnasanjem? In pol mate se otroke...res ni ...prikaži več cudn, da gre svet u k. Pa btw, mas lepo podatke kolk je cepljenih/necepljenih hospitaliziranih po tednu.

    • Ender3 11:31 13.september 2021.

      krnekina12, daj razveseli nas s kakšnim znanstvenim argumentom. Ljudje na forumu te, močno podpirajo.

    • krnekina12 12:17 13.september 2021.

      Tebe se kr zanimajo mnenja in podpore in nevem kaj... ker to v znanosti res steje. Pejt komentirat na en znanstven forum, pa da vidmo kaksen bo rezultat.

    • Jernej65 13:07 13.september 2021.

      Ja, izgleda da so necepljeni že zelo na okopih in da jim voda že zelo teče v grlo. To se vidi po številu minusov, ki jih talajo tistim, ki zagovarjajo cepljenje. Eni sprašujete po znanstvenih argumentih. Treba je samo pogledati ...prikaži več okrog sebe. Skandinavci so se lepo pocepili in veselo hodijo na koncerte. In kdo je sedaj bolj pameten skandinavci ali naši anticepilci. Komu mislite, da bom bolj verjel. Že zdavnaj mi je vse jasno in sem storil to, kar je treba storiti. Cepil sem se namreč.

    • Ender3 13:34 13.september 2021.

      krnekina12, kaj ti razumeš pod pojmom znanost, na katero se tako rad sklicuješ ? Kar se tiče strokovnih, znanstvenih forumov dobro veš, da so blokirani, cenzurirani, neprimerni, kot tudi to, kdo je že, od leta 2012 v ozadju te zgodbe.

    • Ender3 14:01 13.september 2021.

      Jernej65 imaš zmotne ugotovitve, nihče ni bolj na trnih, paničen, kot so nekredibilni odločevalci. To je zadnji poizkus ljudske potrpežljivosti. Počakajmo do konca tedna, da vidimo razplet. Ustavno sodišče na, predvidene neustavne ukrepe še, molči, stroka pa tudi pod razno ...prikaži več ne ve, kaj lahko od teh neživljenskih ukrepih pričakuje. Nastaja kaos, povzročitelji pa so znani in jih ni treba izkati med necepilci. Posledice naj iščejo, pri sebi !

    • krnekina12 14:19 13.september 2021.

      Ce mas neznastvene, izmisljene in dobesedno butaste argumente, to se ne pomen, da se izvaja cenzura nad tabo. Temu se rece moderacija. Zato pa visite na takih straneh kot je zurnal in pa seveda fejsbuk, in kvakate eno in isto ...prikaži več en drugmu in mislete kaksno podporo mate. xD

    • evelux 15:39 13.september 2021.

      krnekina12 preberi si preden pošlješ (Zato pa visite na takih straneh kot je zurnal) tvoji odgovori so na veliko postih prisotni ..... ne preveč viseti na žurnalu.....

    • Ender3 16:08 13.september 2021.

      krnekina12 nad mano se ne bo vršilo nobeno omajevanje, cenzura. Dosti sem star in odgovoren, da ne bom nasedel črednemu nagonu in globalni histeriji po cepljenju. Dobro veš, kam se stekajo denarji od cepiv in zakaj jih ne delijo brezplačno ...prikaži več revnim zemljanom. Zakaj hitijo z odkrivanjem novih cepiv, zakaj prepovedujejo uporabo mnogih učinkovitih zdravil, še vedno pa je v uporabi neučinkot in drag remdesivir, monoklonska zdravila so zgolj, za previligirane. Vse je en velik scenarij globalistov !

    • krnekina12 17:14 13.september 2021.

      evelux, ja se zavedam, dw. Sam js se tuki zabavam ob prebiranju in demoliranju butastih argumentov antivaxerjev. Mi je tud jasno, da ne bom nobenga prepricu.. sam poglej tega Enderja zgori hahah. Ender zber privrzence pa pejte v Nature vdret. ...prikaži več Pa jim povej, da te nj nehajo cenzurirat. xD

    • Kirka 09:38 14.september 2021.

      krneki, tudi mi se zabavamo ob prebiranju butastih argumentov vaxerjev. Zlasti tvojih - zaupanje v znanost in take neumnosti (mimogrede, tudi nosečnice v Nemčiji so pred desetletji zaupale v znanost, nato pa rojevale male invalide)! Prepričati te pa itak ne ...prikaži veče moremo več, saj si že postal poskusni zajček 3.faze testiranja mRNA cepiv. Zberi privržence in pojdite po poživitveni odmerek !

    • krnekina12 10:10 14.september 2021.

      Kirka, brez znanosti bi ti se v jami zivela. Tko da si lohk mal bolj hvalezna za vse "ta pametne", kaj so ti vse dal, da se lohk zdej tle zmisljujes s polhno ritjo vsega.

    • Jernej65 10:14 14.september 2021.

      krnekina12, se popolnoma strinjam s tabo. Bolj imajo ljudje polno rit vsega, bolj si mislijo, da je to samoumevno in imajo sebe za najpametnejše.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:53 13.september 2021.

    Kar se testiranj tiče smo zadnje dni imeli preko 20% okuženih, tokrat jih je 17%,, če sem pravilno izračunal, ker ste ta podatek "pozabili"...Torej gre za izboljšanje in ne za poslabšanje....In nehajte s temi številkami okuženih, ker so odvisne le ...prikaži več od števila testiranih...Saj nismo v vrtcu !! Relevantno je le število hospitaliziranih in umrlih ZARADI Covida in ne s Covidom....Nas imate za norce ali kaj vam je ?!

    • Kirka 09:22 14.september 2021.

      Seveda nas imajo za norce - dokler ne bomo znoreli. Sem prva, ki bi našim politikom pljunila v fris, pa ne upam, ker mi je Janša v kriznih časih ukradel toliko penzije, da si ne bi mogla privoščiti kazni.

  • bobubob 10:04 14.september 2021.

    Človek bi pomislil, da na NIJZ nimajo nikogar, ki bi znal kak tuj jezik. Če pa, pa tisti ni sposoben prebrati enostavnejšega strokovnega članka. Drugače njihovih ukrepov ni možno razumeti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.