Svet
3921 ogledov

Deklico, ki jo je odnesla Dragonja, žal našli mrtvo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:25 11.december 2021.

    Držim pesti, da se deklica najde živa! Ni pa mi jasno, kaj zdaj tudi Turki že bežijo? Kaj se ne cedita v Turčiji med in mleko?

    • vzev 14:35 11.december 2021.

      Deklico, so že našli, mrtvo.

    • rd2dmk2 15:52 11.december 2021.

      mehičanka76 tvoje zunaje politično znaje je tako dobro kot je znanje naših medicincev o covidu- nikakršno. mogoče se cedita med in mleko za predsednika, za ženske pa sigurno ne.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:46 11.december 2021.

      rd2dmk2 do sedaj iz Turčije ni bilo prebežnikov, vsaj omenjalo se ni.

    • rd2dmk2 09:43 12.december 2021.

      ehh, mehičsnka76 v nemčiji je več turkov kot nemcev in drugo me zanima kaj bi ti dejal če bi te lastna mati. oče predvsem pa bratje lovili in te želeli ubit samo zato , ker je ženai fuknenemu možu rekla ...prikaži več enkrat eno besedo v kontra.. da ne omenjam še tisoč kulturnih "doseškov" tistega dela sveta. ni turčija hotel in lepa narava tam kjer ti preživljaš dopust ob hladnem koktajlu.. je še kaj drugega.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:10 12.december 2021.

      rd2dmk2 potem pa najbolje da EU kar na stežaj vrata odpre za vse, ki jim v rodnih državah ni ok. Se zavedaš, da ne bodo prišli samo trpeči in tisti ki se jim godi krivica, ki bi si želeli boljše ...prikaži več življenje? In potem bomo kmalu mi trepetali zaradi vsake izrečene besede, ki morda Turku, Afganistancu,.. ne bo zdela na mestu. Sem za zaprtje vseh zunajih EU mej za prebežnike, ekonomske migrante,... Sem za to, da se ljudem pomaga, a tako kot se dela ta trenutek ni rešitev.

    • rd2dmk2 21:55 12.december 2021.

      hm mehičanka76, mal pejd okol po sloveniji, pa vpraš kdo vse ma žlahtvo po zahodni evropi. a mi smo pa lahko hodili delat tja gor. čist vsak si želi boljšega življenja. in kot nam kaže bomo spet mogli s trebuhom ...prikaži večm za kruhom, ker ko bo telih bonbončkov zmanjkal bo samo kamenje in pelel ostalo. in to pri nas, ne tam nekje daleč na jugu ali pa vzhodu.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:40 12.december 2021.

      rd2dmk2 saj ti pravim, da naj se EU zapre. Mi bomo imeli svojega sranja dovol, ne rabimo še drugih revežov.

  • Avatar Zala
    Zala 15:22 11.december 2021.

    Kakšna stiska je mater gnala, da se je z otroki odpravila na tako nevarno pot ? Žalostno.

  • Avatar darklord
    darklord 14:19 11.december 2021.

    Ženska gre s štirimi otrkii preko reke???

    • Avatar darklord
      darklord 14:20 11.december 2021.

      otroki

    • vzev 14:37 11.december 2021.

      Sedaj bi jo lahko kazensko preganjali zaradi smrti iz malomarnosti. Lahko bi lepo zaprosila za azil na Hrvaške in že prej v Bosni, toda je rajši tvegala življenje svojih otrok.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.