Slovenija
14946 ogledov

Toliko ljudi potrebuje bolnišnično oskrbo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 15:24 28.marec 2020.

    dragi jansa ,kacin in drugi.... vi apelirate naj narod ostaja se naprej doma,,ma kje pa, lepo vas prosim, saj se v svojih obcinah ne ostajajo kaj sele doma..zastonj trobit koliko je okuzenih itd

  • crosalad 15:07 28.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • rahisca 20:03 28.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • optimist11 13:05 28.marec 2020.

    Pahor, sprejel kitajskega veleposlanika , ki se je zahvalil za pomoč slovenije. Koga se je kritiziralo zaradi tega? Pravilno je da se je Pahor vključil. Tu lahko pričakujemo še večjo pomoč . Glede na zgodovino odnosov JJ z kitajskimi predstavniki ...prikaži veči pa mislim da le ti niti nočejo imeti kontakta z njim. Isto bo z Rusijo.

    • Naklonsky 13:54 28.marec 2020.

      Ni mi jasno, kaj hočeš povedat. Ali to, da so se Kitajci zahvalili za 1 mio mask, ki smo ji donirali Kitajski ali za kitajsko pomoč Sloveniji?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:22 28.marec 2020.

      Optimist11,Pahor čilira.Če želiš lahko čiliraš tudi ti.Če je tebi Pahor vredu, zakaj pa ne.Norcev je polno.Problem nastane,ko se super pametnim(zares pametnim) začne razlagati o Pahorjevih "pametnih" potezah,vežah in njegovem delovanju... .Veš,to pa je problem.Pahor ima lepo lastnost,da je urejen,da je ...prikaži veče lepo oblečen,da je lepo postrižen...,tukaj se pa njegove kvalitete kar lepo končajo.

    • Avatar Leon
      Leon 15:44 28.marec 2020.

      Pahor je bolnik in bi ga morali že zdavnaj osamiti !

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:11 28.marec 2020.

      Leon,tako je!!!Vsaj tu se strinjava. Leon,daj zdaj,ko imaš več časa mi povej,kaj misliš katera firma je najboljša za zavore? A je ATE,ali je kakšna še boljša?

    • Avatar Leon
      Leon 18:22 28.marec 2020.

      Pinko...pobalinko ...danes itak vse delajo na Kitajskem ,tako ni neke velike razlike med zavornimi elementi ! Še BMW in Mercedes imata nachbau dele iz Turčije,ki jih prodajajo za originale . Glej ,da te vse skupaj ne pride dražje kot je ...prikaži več vreden avto ???Hahahaha....

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:44 28.marec 2020.

      Ja,imaš polno ponaredkov,tako da,če ne veš kje kupuješ oziroma od koga,te lahko hitro naserje,če ne poznaš zadeve.Je pa res,da veliko proizvajalcev dela na Kitajskem,kar še ne pomeni,da ni original in slabše kvalitete. Kitajci niso neumni,če si to mislil.Oni ti bojo ...prikaži večo stvar naredili točno tako in s takimi materiali kot boš ti zahteval.EU pa vemo,da ima najvišje standarde,še posebno povezane z varnostjo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:47 28.marec 2020.

      Kar poglej,greš v trgovino Fred Perry,imaš eno majico made in England,majico made in China in made in Vietnam.Vse so enake po kakovosti in tudi cenovno se ne razlikujejo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:54 28.marec 2020.

      Pa še to,jaz bom imel moj avto veliko dalj časa kot ti tvojega.Razlika je samo v tem,da si ti veliko dal,servisi,registracija,gorivo te bo veliko dražje prišlo.Čez 10 let boš pa še zanj manj dobil kot bi jaz za mojega,pa še ...prikaži več težko prodal,ker jih bo več na cestah in s tem manj zanimiv. Hahaha.

  • Avatar Leon
    Leon 15:47 28.marec 2020.

    Korona virus ali kakor koli ga imenujejo je neznanka svetovne razsežnosti podobno kot pred 100 leti ,prihaja pa zaradi pomanjkanja higijene . Vse kar poizkušajo je eksperiment vreden poizkusa dokler ne bomo imeli zdravila .

    • nina 20:23 28.marec 2020.

      Ti si budala,za budala ni zdravila.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:49 28.marec 2020.

      Leon,si videl kaj dame mislijo o tvojem razmišljanju.Jaz sem ti sicer dal plus,ker nisem maščevalen.V tem smislu,naj mu bo,cehovski kolega,ta je stalen,tako kot jaz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.