Slovenija /slovenija/crna-kronika
208 ogledov

Novorojenčka v Dravo vrgla najstnica

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 17:50 01.oktober 2014.

    da je otrok umrl takoj po porodu .. se mi zdi nekak nevrjetno ... to je nekak nemogoče dokazat ..zadeva mi vseeno smrdivrjetno se hoče 19-letnico zaščitit ...

  • irenajakob 15:07 02.oktober 2014.

    Srce me boli ko berem. Ženski je potrebno pomagati, žal za dojenčka ni več pomoči. Poporodna depresija je nerazumljiva zadeva za ljudi, ki je niso doživeli in lahko so srečni da je niso. Jaz žal sem jo. Zato vsi ti ...prikaži več žaljivi komentarji niso na mestu.

  • mirko 16:09 01.oktober 2014.

    Glej, še vedno imajo ljudje, ki so bili v prejšnjem režimu (komunizmu) na visokih in najvišjih političnih položajih, tudi danes odločilen vpliv na oblastniške strukture ljudi v državi. Konec koncev so danes ti na vrhu oblastniških struktur njihovi potomci. Saj ...prikaži večj ti vendar mora biti jasno, kaj pomeni beseda "kontinuiteta" (nadaljevanje prejšnjega). Nič novega na zahodnem BALKANU, bi rekli Nemci.

  • sivka 15:42 01.oktober 2014.

    velika tragedija, toda zakaj takoj napišete koliko let kazni jo čaka. O otrocih pobitih na Teharjih pa se še govoriti ne sme, čes to je zgodovina, glejmo naprej. Čuden narod smo mi .

  • legija 16:47 01.oktober 2014.

    Vprašajmo se zakaj je mlada mamica zavrgla komaj rojeno dete in ne koliko let zapora ji bomo za to prisodili! Sprevržena tolpa pisunov najprej opleta s kaznijo, ki ji grozi, namesto, da bi se vprašalakdo bi ji lahko v tej situaciji pomagal!

  • feferon 16:54 01.oktober 2014.

    19 letnica bi lahko trezno razmišljala, če ga je nosila 9 mesecev in ga oddala v posvojitev. So namreč še mlajše mamice, ki rodijo in skrbijo za naraščaj, čeprav ni služb, stanovanj in dobrin .Če je pa pri teh letih ...prikaži več nezrela, naj se pa starše vpraša, kaj so delali, da ji niso stvari razložolo tako kot treba.Sicer se pa nobena župa ne poje tako vroča, kot se skuha...

  • maresem 17:02 01.oktober 2014.

    Do 3 let zapora?! Pa ta gnila država res ni vredna da crkne na licu mesta.

  • punca05 18:16 01.oktober 2014.

    lustracija...pa basta

  • punca05 18:16 01.oktober 2014.

    tri leta...samo :(

  • dd1307 20:11 01.oktober 2014.

    pa človek, ne vrže se dojenčka v reko! obup...

  • mitjap 20:52 01.oktober 2014.

    kako vejo da se ni že rodil mrtev? just sayin'...

  • Skippy 23:37 01.oktober 2014.

    Povsod po Evropi morilce zapirajo do največ 10 let, ti pa bi mlado žensko v stiski kaznoval za koliko? In to za bitje, ki sploh ni nikoli prav zaživelo ali se začelo zavedati sveta okoli sebe. Zakaj bi rad uničil ...prikaži več še eno mlado življenje?

  • maresem 08:09 02.oktober 2014.

    ponekod take morilce zaprejo doživljensko!

  • maresem 08:10 02.oktober 2014.

    ti brihtol... otrok ni plastična igrača

  • punca05 18:16 01.oktober 2014.

    ni situacije, da bi ubil otroka....jasno

  • lorelai_lee 08:22 02.oktober 2014.

    ...punce ki ste zanosile neplanirano in ste v stiski (materialni, čustveni) prosim razmislite preden naredite neumnost....v Sloveniji na posvojitev otroka OGROMNO parov in njim bi ta otrok prinesel toliko veselja in radosti... pojdite v porodnišnico, rodite in otroka oddajte v ...prikaži več posvojitev - tam bodo poskrbeli za vas po porodu in za otroka... vrjetno je veliko lažje živeti z dejstvom da tvoj otrok raste nekje v ljubeči družini, kot pa s tem da ste lastnega otroka odvrgli kot smet....življenje je kruto, ampak otrok si ni sam izbral priti na ta nori svet!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.