Slovenija
193 ogledov

Noža ni čutil, šele videl ga je v trebuhu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drmr1980 12:09 01.avgust 2014.

    Mehotu res vsaka čast, ti @maresem pa ne furi nacionalizma in pazi, koga zmerjaš. Veliko Slovencev je požrtvovalnih, samo poglej zadnje poplave na balkanu, koliko jih je šlo tja pomagati in raskirati svojo glavo... Me zanima, kje si bil ti ...prikaži več takrat in kaj bi storil v tem primeru, pomoje bi se posral od strahu!

  • maresem 10:09 01.avgust 2014.

    Vsaka ti čast, slovenceljni so itak stisnili rep med noge.

  • miro 15:35 01.avgust 2014.

    tega zadnjega stavka pa ti res nebi blo treba pisat polek

  • Žurnalček 12:19 02.avgust 2014.

    Pol date pa lahko še ime tistega krojača , ki ga je takole kriminalno zašil . Si je mogoče za njegovo dejanje zaslužil takšnega "Armanija "

  • 4krogci 08:30 01.avgust 2014.

    Končno nekdo, ki se ob takem ne obrne stran oz. kar je še huje, da jih še spodbuja!!Je pa res da ma sex zagotovljen do konca življenja hahaha

  • Leon Plemeniti 09:20 01.avgust 2014.

    Kdaj boste začeli medjii in novinarji objavljati imena južnaških morilcev in roparjev v sloveniji !

  • Rebula Voda 14:00 04.januar 2015.

    Opazil sem da ljudje stisnejo res rep med noge v nepricakovanih dogotkih .Ker sem ze sam posredoval 2 krat nagonsko v teh stvareh .Verjamem cloveku da ni junak storil je to iz srca do zenske ki je trpela nad nasilnezem. ...prikaži več Ko clovek naleti na rop trgovine itd mora clovek posredovati in ne brezglavo panicariti in letati kot slepa kura.Verjamem temu dobremu cloveku zares da se res nima za junaka in ne pricakuje samohvale taksne stvari clovek stori samo iz srca in duse da pomaga. HVALA VAM Meho Jusufagić

  • tralala 09:55 01.avgust 2014.

    Respect!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.