Slovenija
4275 ogledov

Obeta se kaos na Celovški

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 08:09 06.december 2018.

    Drenikovo bi morali odpreti 1. decembra. Danes smo 6. pa še nič.

  • jakec1575 09:12 06.december 2018.

    To je tko, če se gradbišča lotis decembra. Ko se dokumentacija vala po mizah in se zamuja z deli.

  • Miha Job 10:52 06.december 2018.

    Pa sm mislu da je kaos na celovški že tako vsak dan..očitno se vozim po neki drugi celovški ?

  • Bizgec 08:29 06.december 2018.

    V trenutku pisanja tega komentarja sta članku pripeti dve sliki, pa se mi zdi, da nobena od njiju ni posneta na omenjeni lokaciji. Prva prikazuje cesto, kjer je napol razločna tabla za konec kraja, druga pa prikazuje garažo CityParka v ...prikaži več BTCju. Lahko bi vsaj vzeli sliko z Google Maps...

  • Avatar ovca
    ovca 08:40 06.december 2018.

    Se vidi, da na mestni občini nimajo pojma, kakšno je dejansko stanje izven centra. Klasika. Kaos je po Celovški že odkar so začeli delati na Drenikovi. Da ne govorim, da kako se označi cesto s prometnimi znaki, ne izgubljam besed.

  • rosalina 12:02 06.december 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite++++++++======>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.