Svet
14 ogledov

Oblasti prepovedale parado ponosa

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mariot 06:40 01.oktober 2011.

    ti privat glede na to kar pišeš predvidevam da ti je žena srbkinja in da te se dote obnaša kot živ hudič, da te drži na vrvi, in pač edin kle lahko izraziš svoje mnenje ker doma pred njo tega ...prikaži več neupaš ker si navadna copata!!!!

  • privat 16:26 01.oktober 2011.

    kaj maš ti predvidevat??? ...

  • privat 16:28 01.oktober 2011.

    ah spet trofazna laž...laž po srbsko??? Pol sigurno ni res!! Ha ha trofazen raje poglej kje je tvoje strašilo..??Tvoje so vroče glede tega....Pozdrav vsem lepim srbkinjam..pa lupčki pa.. tko..

  • privat 16:29 01.oktober 2011.

    ah še en trofazni...kaj nimate vi svojih trofaznih časopisov?'

  • privat 16:38 01.oktober 2011.

    čudim se zakaj so prepovedali te gejevsko parado?? A vsi četniki in njihovi junaki so pedri!! gec...kaj praviš na to..kje je tvoj fotr?? ...verjetno istambul??

  • gec 17:00 01.oktober 2011.

    moj fotr na tvoji mami,jaz na tvoji ženi.a boš to še 100 krat vprašal,te rajca,si ga šibaš?

  • mariot 16:02 30.september 2011.

    čist za prov jim dam, prepovedat take stvari, če si to bod to doma ne pa v javnosti....beograd bi nam mogu bit za zgled, ne pa pri nas tut če bi se dol dal sredi prešernovega trga neb noben ...prikaži večn nč reku, napaka.......

  • 1111 20:54 30.september 2011.

    se strinjam...mariot je lepo napisal...bodi kar hočeš, bit, ne rabi pa nobene parade!!!

  • TadeUs 17:45 30.september 2011.

    Akutno niti kronično nasilje žal ne bo pomagalo "iztrebiti" čustev homoseksualcev. Kje se skriva težave hetero "inteligence". Pa saj nismo ogroženi, če se ljubita dva moška ali dve ženski. Človeška emocialnost je dokaz naše neiteligentne družbeno-socialne svoboščine in sprejemanja različnosti.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:40 30.september 2011.

    In takile ksenofobi naj bi šli v EU,ostanejo nej tam,kjer so v svojem pašaluku okol Beograda in to je to!

  • privat 20:45 30.september 2011.

    koliko bombnikov bo še moralo poleteti z namenom da zravnajo beograd?? Patriarh v službi boga?? ali hudiča?? ti ljudje v Srbiji so čist zmešani ! Srbske igre...uničimo , istrebimo drugačne...! kje si gec

  • Avatar atojeto
    atojeto 22:38 30.september 2011.

    Homoseksualnost je bolezen kot je pedofilija, sodomija. nekrofilija, itd. Vse prej omenjene vzburja nekdo drug kot pa nasprotni spol. Razlika je edino ta, da pri homoseksualcih gresta dva skupaj dogovorno, pri ostalih ne.

  • gec 22:40 30.september 2011.

    na tvoji ženi.

  • gec 22:41 30.september 2011.

    pa upam da me žurnalovci čim prej zbrišejo.

  • mariot 06:38 01.oktober 2011.

    ja naj se ljubita doma, ne pa na ulici si pa nwm kje, doma nej bosta pa tm nej izražata svoja čustva, ne pa gremo u mesto, da čim več ljudi prepričamo da se dva moška lahko parita, dejte no ...prikaži več dejte.......... neumnosti, nimam nč proti tem oz takim ljudem, samo tega ne podpiram in odobravam v javnosti (ulcah, cestah, vaseh, neseljih, mestih, itd.)pač to je njihovo privat življenje i privat nespada v javnost.

  • principiumnovum 09:57 01.oktober 2011.

    Mene gejevska populacija ne moti... Tudi dva moška lahko imata povsem različne okuse glede žensk. Npr. enim so všeč inteligentne, drugim samo lepe... No, so pa tudi takšni, ki padajo celo na blesave smrdljive eldeesarke. Skratka, hotela sem povedati, da ...prikaži več o okusih razpravljati je nesmisleno. Tudi javno manifestiranje gejevske spolne usmerjenosti se mi zdi čisto ok... Saj sami za se vedo, kaj jim najbolj paše...

  • privat 12:58 02.oktober 2011.

    ne trofazni nisem sajko...vem da je laž vse kar trofazni ljudje rečejo ..in tega se tudi vi zavedate...mar ni laž?? .!! Na moji ženi,mami...mi smo osveščeni ,da je golazen- golazen,in reci mi kdo bi pustil golazen blizu sebe??'....osveščen človek??..Res pa ...prikaži več je to da vsako golazen očisti kaka nevihta...ti je znano OLUJA

  • gec 14:55 02.oktober 2011.

    golazen blizu sebe pusti tvoja žena ki živi s tabo,res je revica,jo bom pa jaz zadovoljil(žal spet).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.