Slovenija
80 ogledov

Obljubil je, da bo kmetoval

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • demirelis 08:39 12.avgust 2013.

    a to se kr stoji?? kva je drzava a rabte pomoc da jo zrusmo? mamu vam jebem zdj bom su gradit bajto brez ush papirjev pa nj mi pride en inspektor

  • ac-dc 16:54 12.avgust 2013.

    Če že zgleda kot zdrav rdečeličen kmečki fant, naj pa še malo kmetuje...

  • jezero 20:07 12.avgust 2013.

    Človek lahko samo nemo gleda razpad države.

  • jezero 20:07 12.avgust 2013.

    Človek lahko samo nemo gleda razpad države.

  • Rozzeto 06:52 13.avgust 2013.

    Ce bo ta clovek kmetoval! Bazen si je zgradil pa zato, da bodo krave lahko svezo vodo pile in da bo prasice obcasno lahko okopal! GROZA KAJ TA DRZAVA DOVOLI! GOLAZEN POLITICNA! SRAM VAS JE LAHKO...pa se bojim da jih boli K!

  • 1111 08:37 13.avgust 2013.

    ...in propad poštenega slovenskega naroda!!! ...le vkup, le vkup!!

  • zztop 10:02 12.avgust 2013.

    Pr nas tko laufa! Daš v kuverti na občino, na geodetsko, še kakšnmu išpektorju, pa če še onga tipa poznaš (men je podoben jockerju iz Batmana - Zokman) itd. Če si član še POŠTENE Slovenije, Lekarn Ljubljana,, kmet JA POL ...prikaži večL SE PA NIMAMO KAJ BUNIT. Tko je. Delajo kva jim paše in kolk jim paše (na žalost). Sej jaz tud ne bi bil pošten,:) pa mi drugo ne preostane, ker nimam miljonov :)...

  • mia 11:34 12.avgust 2013.

    pravzaprav je škoda podirati , naj zato ker ne obdeluje kmetijske površine plača DODATNI 100% DAVEK. pa me zanima, če ne bo rušil kar sam.

  • mia 11:37 12.avgust 2013.

    naj vsi , ki ne obdelujejo kmetijskih površin plačujejo dodatni davek, ker tudi zaradi njih Slovenija ne more biti samooskrbna država

  • Mr.Bean 09:46 12.avgust 2013.

    Hvala, Pozitivna Slovenija!

  • Oxxo 10:07 12.avgust 2013.

    Ne da "še stoji"! To bo ostalo tam kjer je... tudi zidak se ne bo odstranil... Je treba priznati, da je tale pokvarjeni Marko brihtne glave... Če nisi neumen in ti v naši banana državi še kakšen politik ...prikaži več štango gor drži = ti je dovoljeno vse!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.