Slovenija
696 ogledov

Obresti za enoletni depozit 10 tisoč evrov: evro in cent

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 08:29 26.maj 2016.

    Ko so obrestne mere nizke se po zdravi pameti ne splača šparat, ampak investirat. In glede na to, da bodo še nekaj časa na nizki ravni je smotrno investirat v nepremičnine, ker so na stanovanjskih kreditih isto nizke obrestne mere. ...prikaži več Potrebno je le pohiteti preden se cene nepremičnin dvignejo.

  • leonardo 08:51 26.maj 2016.

    Točno to. Tistih nekaj fičnikov, ki mi jih ostane p'a ne pustim v banki, da bi banka služila na moj račun. Seveda bo marsikdo rekel, no s tvojim drobižem banka ne bo kaj prida obogatela. Ja, res ne,ampak takšnih ljudi ...prikaži več je veliko in prav s tem denarjem banka služi in poleg tega jih še ti mali reveži dokapitalizirajo, furd naprej, kajne? Nič nimajo od tajkunov.

  • novispenjac 10:56 26.maj 2016.

    ne pozabi, da bo kredit tudi z EURIBORjem, torej variabilno obrestno mero. Če bo šel EURIBOR gor, se bo obrok kredita tudi povišal. Da ne bo potem spet jokanja, kot pri posojilih v chf.

  • Papaja Popi 11:23 26.maj 2016.

    LeonardoTočno tako.In, če bi tako naredili vsi bi NLB in podobne banke stegnile papke.

  • Senior 14:17 26.maj 2016.

    V samostojni Sloveniji bančniki in politiki niso nikdar delali v dobro državljanov. Vedno so jih goljufali in okradli. Res pa je, da ne bo nikdar več tako, kot je bilo!

  • leonardo 07:37 26.maj 2016.

    Zato pa imam " štumf ". Dokler ne bo narod pobral vsega denarja iz bank, toliko časa se bo banka redila in redila in nikoli konca. Naj zajamra!

  • Avatar Leon
    Leon 08:43 26.maj 2016.

    Tisti ,ki imajo denar so ga varno spravili v oaze ! Teh nekaj cvenkov ,ki ostanejo od plače ni dovolj za soliden dopust !

  • MK 08:56 26.maj 2016.

    jst se pa smejim, ker sem sklenil depozit z avtomatičnim podaljšanjem pred vrsto let in imam čistih 400 eur na mesec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.