Slovenija
20 ogledov

Obvestila jezijo lastnike

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 11:43 17.februar 2014.

    Očitno pozabljaš, kdo je sprejel zakon. Nekateri se nikoli ne streznite.

  • Presvetli 09:13 17.februar 2014.

    Še bolj smešno je,da v istem bloku dobijo različno vsoto na položnicah po vertikali,odvisno koliko jih je lastnikov stanovanja.Več lastnikov stanovanja,večja je položnica. Banda pokvarjena petregarska.

  • baksus 10:16 17.februar 2014.

    Gurs moji mami, ki je že 26 let pokojna, vztrajno pošilja obvestila o lastništvu nepremičnine, katere lastnica da je, čeprav sem že prvič poslal informacijo, da je naslovnica pokojna. Menim, da je tako dopisovanje s pokojniki popolnoma neproduktivno.

  • dragec 08:55 17.februar 2014.

    Če, že zapravljajo denar za takoimenovana informativna obvestila, potem je primerno, da jih izpolnijo skladno z zakonodajo. Večinoma sta partnerja solastnika nepremičnine in davek se mora porazdeliti polovično in ne enemu davek na hišo, drugemu pa davek na parcelo. Skrajnje ...prikaži več neumno in nesramno.

  • Presvetli 09:04 17.februar 2014.

    Pa sedaj vi meni povejte al ti niso prtišnjeni ali se pa spet delajo norca iz nas.Kreteni,pa kako potem lahko pošljete nam na naslov obvestilo,če tam nismo prijavljeni;kako nismo prijavljeni na številki stanovanja,če smo kupili stanovanje s številko katera je ...prikaži več na vratih;kako smo se lahko prijavili na drugo številko. Dajte povejte ali ste normalni ali bi res iz nas naredili totalne kretene,kateri moramo popravljati vašo nesposobnost. Niste sposobni izpeljat enega totalno enostavnega popisa državljanov,da nebi bilo vsepolno napak.Izmišljujete si nekakšne zakone katere si razlaga vsak po svoje.Kriv pa na koncu ni nihče drug kot občani. Prekleta bagra nesposobna.

  • dragec 09:37 17.februar 2014.

    Ferluci, pomeni, če bi volil JJ, bi bilo na geodetski vse normalno????? NE LUPETAJ

  • dragec 09:40 17.februar 2014.

    PAPIROLOGIJA, KI JE TRENUTNA NEPOTREBNA STANE,STANE VELIKO, ENAKO KO STANE TALE NEUMNI REFERENDUM O ARHIVIH. DAJMO DENAR PROSTOVOLJNIM GASILCEM.

  • Ferluci 09:18 17.februar 2014.

    Kar ste volili, to imate!

  • Presvetli 09:34 17.februar 2014.

    Kak veš,kaj sem jaz volil,če sem sploh volil.Mater za tebe je še Dani mali otrok!!

  • kitajc 12:30 17.februar 2014.

    Kako do prave vrednosti moje nepremičnine? http://izs.mitv.si/asset/9A3t26D3rX7AkjyDzOptimiziranje nepremičnin v smislu novega Zakona o davku na nepremičnine: http://ozs.mitv.si/asset/srxq2kaLraTqPgbMo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.