Magazin /magazin/vip
23711 ogledov

Oče otroka Karin Škufca se simbolično bori s praznim vozičkom

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:42 28.april 2021.

    Temu se reče davek na neumnost, če imaš opravka s takimi ženskami....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:08 28.april 2021.

    Kaj se je zares dogajalo vesta samo onadva. Baje pa sta oba z vsemi možnimi žavbami namazana. Ne bi rada sodila, pa vendar se mi zdi, da sta se kar prava dva skupaj našla. Žal mi je samo, da je vmešan otrok.

  • ivo5 14:35 28.april 2021.

    Uf. Spet ena udarna novica. Pa kaj je z vami uredniki.

  • Dusan21 19:15 28.april 2021.

    Uredniki imajo poseben ukus

  • igorgeus 21:40 28.april 2021.

    prvic, postopki so dolgi samo tam, ko se zahteva izvedenca psihologa, ker jih ni dovolj. pa to ni vec let, ampak leto. drugic, vsak si sam izbere s kom bo imel otroka. ce si izberes nekoga, s katerim so ze ...prikaži veče v startu tezave, se odnos ne bo izboljsal. nihce se ne spremeni cez noc in brez razloga. ce si slep, ti sodstvo ni krivo. ko delas otroka, je treba malo tud z glavo mislit. tretjic, po mojih izkusnjah sta v vecini primerov oba malo vsekana. da je en totalen debil, drugi pa zvezda je redko

  • blayo 00:39 29.april 2021.

    Tega primera ne poznam, poznam pa par odmevnih primerov v katerih novinarji so ali pa še vedno konkretno brcajo v temo in ne vem ali hote ali nehote delajo sranje oziroma mešajo drek. Ponavadi je na slabšem tisti, ki ne ...prikaži več želi komunicirati z mediji, ti pa potem nalašč vrtajo in ustvarjajo vtis, kot da nekaj skriva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.