Slovenija
1733 ogledov

Odbor predlaga Veselu, naj odstopi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 22:03 01.februar 2021.

    odbor, ki ga vodi Grims je ze zaradi tega dejstva gnojen. pa je cisto vseeno o cem odlocajo. Branko Grims je svoje intelektualne kvalitete pokazal ze leta nazaj na tviterju.

  • popokatopetl 22:06 01.februar 2021.

    Mene prav malo briga za tegale Vesela, me pa zelo zanima, kako se bo na sodišču razpletlo glede konkretnih sumljivih dobav.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:25 01.februar 2021.

    Dregnil je tja kamor ne bi smel, zdaj pa grejo desničarji z vsemi sredstvi nanj. Enako je z vsem ostalimi, ki se ne podrejajo trenutni vladi.

  • bogdan76 20:52 01.februar 2021.

    In g.Vesel razlaga o tovarni laži na RTV kijih proizvajajo druge tv hiše nakoncu se sam ulovi v svoje laži toje levičarska poštenost.

    • janez864 21:33 01.februar 2021.

      bogdan76 poskušaj napisati vsaj kakšen pravilen stavek.

    • jakec1575 22:05 01.februar 2021.

      ajde bojan ne palamudi. RTV je zaradi vasih bednih pritiskov ze zacel desnicarsko rezati premiera iz oddaj v katerih noce bit itd. ne ti meni enacit rtv in noretv. na rtvju delajo novinarji z izobrazbo. na nori tv pa alhko ...prikaži več sere vsak, ki ima sds izkaznico ne glede na izobrazbo in domet. ze to je selekcija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.