Avto
5373 ogledov

Ali pri mladih res upada zanimanje za vožnjo avtomobila

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:32 18.januar 2024.

    Ja res,kr te izpit že košta kot diploma in prava

  • expost 09:24 18.januar 2024.

    Če bi živeli v bolj gosto poseljeni državi (z bolj razvejanim in urejenim javnim prevozom in nižjimi najemninami/cenami stanovanj), bi še verjel, da upada zanimanje. Tako pa se študent/dijak, ki živi 30km stran od fakultete, kar pogosto odloči za svoj ...prikaži več avto, sicer izgubi 2-3 ure na dan samo za prevoz; da o drugih interesih mladih za organizacijo lastnega prevoza ne govorim. @Garancija, izpit v povprečju stane 1.500EUR, letnik fakultete (za izredne študente) pa 2.000 in več.

  • rd2dmk2 10:00 18.januar 2024.

    jest sem se do svojega 30 leta vozil v šolo in na delo z javnim prevozom. potem so pa ukinili v sloveniji javni promet in sem bil prisiljen se vozit s svojim prevoznim sredstvom. prej me niso prigale zimske gume ...prikaži več , pa kje bom parkiral in ali je zjutraj sneg ali ne. vlak ali avtpbus,pa še kdaj si lahko mal zadremal do končne postaje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.