Slovenija
136468 ogledov

Odlična novica za naročnike Telekoma, Telemacha, A1 in T-2

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:05 02.december 2022.

    Telemach je izigral svoje naročnike z izklopom programov Sport Klub ,ker ne prenašajo EU nogometnih lig in Premier Lige ! Izgubili so veliko naročnikov in še bodo ko jim potečejo pogodbe .

    • alen04 14:10 02.december 2022.

      Prav imaš. Mi smo eni izmed naročnikov, ki smo odšli od njih in se zagotovo ne vrnemo. Ni pa pomembno pri kom smo sedaj, saj reklame ne bom delal. Smo pa sedaj zadovoljni in to zelo.

    • Ender3 14:19 02.december 2022.

      alen04 vi ste zadovoljni že samo, da imate Noro24tv...

    • Kmodri 16:22 02.december 2022.

      Telemach je ena naj bolj lipovskih firm. Ker niso izpolnjevali pogodbe sem se večkrat pritožil. Potem so nam enostransko prekinili pogodbo.

    • alen04 07:33 05.december 2022.

      Ender, Noro Tv predvajajo vsi ponudniki. Malo si morate obzorje razširiti, videti dlje kakor samo do nosa (politike) in vam bo v življenju bolje šlo. V kolikor bi prebral ostale komentarje bi kaj hitro ugotovil, da ste osamljen primer, kar ...prikaži več seveda ni nič čudnega, ko pa v vsako temo politiko vlačite. Patetičen ste in se mi smilite.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:08 02.december 2022.

    Zadovoljna z T2, čeprav nam ne odklenejo vseh programov v decembru. Me pa moti, ker s z njihovo mobilno številko oz prenosom podatkov izven Eu hudo omejen.

    • Ender3 14:25 02.december 2022.

      Mehičanka76 👍 mi pa zelo razočarani z T-2..veliko naročnikov, dokler ne dobiš težav, potem so slobo odzivni in učinkoviti. 13 dni te pustijo čakat, brez Tv signala...😠😡

    • janez.zalaznik 15:37 02.december 2022.

      Odklenejo oziroma so že odklenili.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:30 02.december 2022.

      janez.zalaznik T2?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:31 02.december 2022.

      Ender3 res? Imamo popolnoma nasprotne izkušnje. Pri nas je je enako kot tebi dogajalo pri Telemachu.

    • bojovi 14:12 04.december 2022.

      Bili smo pri Telekom Slovenije, TV včasih tudi po 3 dni nismo mogli gledati, internet je bil stabilen in drag. Zdaj T2 Optika malce cenejši, enkrat nam je crknu modem klical sem na T2, drug dan je prišel tehnik in ...prikaži več zrihtal stvari. Samo sim kartice nisem dobil tole pa sem jim moral posebej pisati, da so mi dostavili, drugače en izpad interneta je bil v dveh letih za okoli 5 min. to je pa tudi vse. Zadovoljen z T2.

    • janez.zalaznik 10:01 05.december 2022.

      Kaj ste mi želeli sporočiti?

    • bojovi 11:12 05.december 2022.

      @janez.zalaznik, samo opisujemo svoje izkušnje z T2. To je vse.

  • Avatar Syn
    Syn 14:05 02.december 2022.

    Je tudi RT, kot edini tuji normalni medij kar se novic tiče, ponovno dosegljiv? Še vedno ni? Nič hudega, ga spremljam preko aplikacije Rumble, kjer je kanal dosegljiv v čisti HD resoluciji.

    • SlavkoKrizman 15:02 02.december 2022.

      RT?

    • Avatar Syn
      Syn 19:00 02.december 2022.

      @SlavkoKrizman Ja, RT (RussiaToday). Po nareku Von Der Lažnjivke so morale vse države članice EU greznice cenzurirat ta TV kanal, oziroma ga odstranit iz programske sheme, ker dejansko poročajo resnico o dogajanju na bojiščih. Kar pa za zahodnjaške mainstream medije ...prikaži večje ne pride v poštev.

    • SlavkoKrizman 20:11 02.december 2022.

      zanimalo me je samo ime kanala in ne politična pridiga...

  • rd2dmk2 15:03 02.december 2022.

    mene res zanima kaj lahko počeš s 255 programi ? a se sploh predstavljate da bi na teh 255 program radi gledal 5 stvari, kako neki le ? ma boste še v grobu mal za nazaj pregledavali trapaste žajfarice in ...prikaži več in kmetije. jest imam samo en program Youtube, pa ne zarad filmov, zaradi učenja..če že druzga ne kako se kaj dobrega skuha in speče. pa dober tek.

    • lojs 17:50 02.december 2022.

      tako se govori, ne pa tisto sranje od tv krame ... seveda je pa to stvar generacij oz. kaj je kdo osvojil in začel uporabljat ... tv je vsekakor preteklost

  • Stajerc 15:05 02.december 2022.

    Ja tudi jaz čajem da n mi pri telemach poteče pogodba

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:54 02.december 2022.

    Sedaj imam pri Telemachu 230 programov in kaj sem potem dobil?? Dali so mi edino Pink katerega nisem imel do sedaj!! To je tako glavno da se kasira najbolj pošteno bi bilo,da si shemo sestavim sam in ,če nočem RTV-ja ...prikaži več mi tudi naročnine ni potrebno plačati!!Naročnina RTV znaša 12,75 evra in nimam kaj videt NETFLX pa 7,9 evrov pa si poglejte kaj nas silijo plačevati!!

  • Avatar karjola
    karjola 07:48 03.december 2022.

    Hvala za gesto ampak ne rabim vašega sranja. Ko bo možnost proste izbire kanalov se pogovarjamo, do takrat pa good bye.

  • Tosho 17:39 04.december 2022.

    Glede na cene paketov, bi moralo bit to skoz odprto, ne pa samo v decembru...

  • lojs 17:58 02.december 2022.

    operaterji pač naredijo spet malo akcije in spet je malo več veselja, december, veseli in poln obdarovanja ... po drugi strani je pa to povezano z demografskim stanjem, starejši so itak na tv in to se še vedno dobro prodaja,... ...prikaži več in čeprav je že dosti vsega, dajmo še malo več, izbira mora bit, daljinci so pa potrošni material, ki se spet prodaja

  • Boschtjan Zupanchich 23:37 02.december 2022.

    Brezveze, ker na srečo itak ne gledam tv !!! !! !!!

  • sandi76 09:32 04.december 2022.

    Lahko še tako odpirajo programske sheme, dejstvo je, da se programi ponavljajo iz tedna v teden, meseca v mesec in tako naprej. Operaterji pa uspešno dvigujejo cene, če ne gre drugače, pa z nekimi dodatki, kot npr. T-2, ki dodatno ...prikaži več zaračunava nek statični IP , ali pa dodatek za A kanal in pop tv, ali dodatek za gledanje programov en teden nazaj. Program itak katastrofalen, vedno znova in znova pa ponujajo "nove" pakete , seveda za višjo ceno. Katastrofa na celi črti !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.