Slovenija
26343 ogledov

Divjad ni več državna last

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 12:06 05.maj 2022.

    Divji prasci na vladi so ugotovili, da bodo kmalu odstavljeni od državnega korita..;))

    • oneh 13:01 05.maj 2022.

      Divji prasci že mogoče, sposobni ljudje in državniki tipa Janša bodo pač nadaljevali svojo delo kot poslanci. Je pa bolj skrb zbujajoče da tako divje prasce kot sposobne ljudi zamenjujejo sestradani pujsi, kateri so tako lačni, da nobeno državno korito ...prikaži več ni dovolj veliko, za potešitev njihove lakomnosti.

  • munja 18:18 05.maj 2022.

    Vedno več neumnosti in neumnih je v naši državi.

    • Friderik1950 19:37 05.maj 2022.

      Niso neumnosti. Zadaj za zakoni je resno delo. Sem bil slučajno v letoviškem kraju, kjer je bila na delovnem tečaju tudi skupina študentov, ki bi naj pod mentorstvom pripravljala osnutke naših zakonov. Če skrajšam, so več ali manj nekaj kadili, ...prikaži večli, malo so tudi popili, veliko pa so se porivali po sobah, pa je potem od tega nekaj tudi v zakonih.

  • bobubob 13:33 05.maj 2022.

    Kmetje naj sami regulirajo stalež divjadi, ki jim v gozdovih in na njivah povzroča škodo. Ker se divjad pač prehranjuje in biva na njihovi zemlji, za katero plačujejo davke. Lovci so s pretiranim krmljenjem preštevilne divjadi porušili naravni red - ...prikaži več ker s prodajo odstrela skrbijo najprej za lastni žep. Če torej želijo loviti, naj pri lastnikih lovišč kupijo dovolilnico. Če je to država, pa pri državi.

    • crna 17:50 05.maj 2022.

      Tako je, plačujem davek na zemljo, divjad požre spomladi vse dobro pri košnji imam samo ostanke brez neke kalorične vrednosti, lovci se pa izgovarjajo ,da naj zagradim.Butasto da vsak kmet vleče tri metrsko ogrado po več ha površine ,ker nižja ...prikaži več ne zaustavi jelena ali medveda, ki gre čez njo kot buldožer.Torej si bomo sami vzeli odškodnino.

    • Friderik1950 19:08 05.maj 2022.

      Nastane enak problem kot ga želijo ' pametno' reševati že vrsto let. Vaša rešitev recimo pomeni, da bi morala imeti vsaka srna ali prašič skotena v vašem gozdu vaš pečat in če bi jo recimo uplenili na primorskem, bi vi ...prikaži večvi dobili odškodnino, ali tako nekako.

    • rd2dmk2 09:13 06.maj 2022.

      dragi moji kmetje. lotite se mal dela. v gozdovih naj bo mir. MIR. ne pa pa trume turistov, gorskih kolesarjev takih in drugačnih pustolovcev. turistični delavec dobi turista. in kaj naj dela ta turist v sloveniji. ja naravo naj gleda. ...prikaži več. saj druzga nima. in naj dela štalo po naravi. pejte v poleti na Debelo peč nad Pokljuko. krave so tam. pa tisoče pohodnikov. še v miru se past ne morjo uboge živali. kaj šele divje, ko tisti turisti se gonjo z gorskimi kolesi. kdo se bi pa vozil po poteh ?

    • rd2dmk2 09:19 06.maj 2022.

      gozdove ste izsekal. na čisto vsako smreko ste nabili neko tablo. po pokljuki zvečer je več avtodomom, kot pa na Bledu v vseh kampih ( pa jih ni mal ). imamo adrenalinske športe, ziplajni po kilometre dolgi. po eni strani ...prikaži več na pokljuki ne smeš nabirat gob, po drugi starni pa poiščite vse znamenitosti ki jih neki turist lahk vidi in pregazi to naravo. naj firme za izposojo koles bodo lastnice gozdov, kjer pošiljajo turiste in skrbele za floro in favno .

  • rd2dmk2 09:09 06.maj 2022.

    počasi gre takole, kot je vizjak hotel pod pretvezo dovoliti pozidati vse vodne bregove, tudi vse ostalo gre v razprodajo. ja in lastniku vse dovolit. JA SEM ZA TO. ko bo lastnik tudi dejansko od tega živel. pa glejte sedaj ...prikaži več recimo ljudi ki so dobili vrnjeno zemljo iz denacionalizacije. mar jim je za njive, travnike gozdove. posekat zadnjo drevo samo da bodo penezi. prpdat njivo da bodo penezi. namesto delat na zemlji jo oddat za parkir plac in reklame. A TO HOČETE ?

  • Idioti 00:17 07.maj 2022.

    KDO JE BIL DO SEDAJ LASTNIK IN KDO JE OD LASTNIKA DIVJAD KUPIL ? A ker zastonj , ker se nekdo imenuje Lovska zveza ! Kolk žvali gre v moje lastnoštvo , jaz sem Lovski partija Slovenije !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.