Slovenija
93 ogledov

Odstopila urednica Dela

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hkhm 21:31 03.november 2012.

    JJ - NIKOLI VEČ!

  • URIAH HEEP 15:18 16.oktober 2012.

    Jajo na pohodu, tarča delo.Žalostno, da mora urednica zaradi poročanja resnice odstopiti.Torej je v naši državi taka situacija, da še tistikrat ko novinar le poroča resnico, najebe.

  • puksicd 17:33 16.oktober 2012.

    Sicer pa - a ni odpuščanje osnovno vodilo vere, ki jo propagira nadsekret izRODEk? Če že, potem mora Delu in novinarjem v imenu vere odpustiti. Kakšen hinavec nagnusni je ta izRODEk.

  • Scott 23:18 16.oktober 2012.

    Delo je bil še kar ok časopis,dokler se ni pojavil tale karba,ki piše le laži.?Naklada rapidno pada in res ni za verjeti niti osmrtnicam v Delu.?

  • puksicd 15:42 16.oktober 2012.

    Vsi vemo, da je izRODEk foter tega tipa, ki ga je Vtaknikam podkupil ...

  • YaKo 15:49 16.oktober 2012.

    a'ne tako kot Patria, klinika ..... kje ste že zgubili dokaze?

  • suzana.kos 15:49 16.oktober 2012.

    kateri osebni razlogi pa so to in od kod so se pojavili... ker po razkritju rezultatov dnk testa ni bilo govora o odhodu...

  • Darko 15:53 16.oktober 2012.

    KARBA ostane na delu in serje naprej? Ma naj se potopijo v svojem lastnem DNK-aju

  • Darko 15:54 16.oktober 2012.

    Smešni ste / danes, 15:42bizgec

  • krtmen1 15:59 16.oktober 2012.

    Edina slaba novica je, da naj bi " ostali profesionalni "....ha ha ha - merska enota profesionalnosti ste, res.

  • bober123 17:26 16.oktober 2012.

    Spoštovani! Vaš komentar smo izbrisali, ker kršite Kodeks komentiranja. Uredništvo Žurnal24

  • bluesky 17:41 16.oktober 2012.

    On je pa ja od boga poslan in vsem odpušča. Njegove besede bi morale biti "Oče odpustite ji saj ni vedela kaj počne" :)

  • krtmen1 22:59 16.oktober 2012.

    Pa saj on ji je odpustil. Prepričan sem. Ampak za kazen jo bo pa tožil. Ker kazen pa mora bit - tudi svetopisemsko je to.Naivni šalabajzerji na Delu so mislili, da lahko zj..ejo Rodeta...ma niso mu do kolen.

  • izRODEk 17:01 16.oktober 2012.

    "Važno je, da se pozabi, da sem nasilno posilil mladoletno Bredo, ji naredil froca in jo spokal v nemčijo v samostan, da se v vasi ne bi razvedelo. S smrkavcem sma se zdaj lepo dogovorila, pobasala vsak zajeten kup evrov, ...prikaži več podkupili smo nemški inštitut, ob enem pa medijsko triumfiram, ovce so srečne, komunajzarji, ki bi edini lahko streznili zarukane in zagamane, pa užaloščeni....Jebem vas vse po spisku."Človek nikoli ne ve, lahko bi bilo tudi tako, mar ne? :)Francakajpačejevserespress :))))))))

  • marko.s 08:15 17.oktober 2012.

    Tud jaz mislim d je oče in da kle javnosti igra neko prizadetost. Vsekakor je z sodiščem dokazal da ne odpušča ... kot to vera narekuje ...boga ta zasigurno ne bo videl... in zelo blizu je že ...prikaži več da se s tem sooči kre*en stari

  • marko.s 08:24 17.oktober 2012.

    Očitno da ima cerkev povsod svoje sodelavce, očitno tudi tam kjer se delajo testi ... Jst tem testom ne vrjamem... Me zanima pa tale domnevni sin, in sploh njegov račun. Koliko je dobil pod palec. Siguren sem da se bo ...prikaži večbo enega dne odkrilo vse ...Pravljice so za naivne... če to vrjameš , pol itak vrjameš vse :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.